حداقل سرمایه گذاری برای پروژه H2 نیروی هوایی چقدر است؟

درباره پروژه­های ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تهران چیزی شنیده ­اید؟ اطلاعاتی درباره نحوه پیش خرید واحد، در این پروژه­ها دارید؟ می­دانید با چه میزان سرمایه می­توانید در پروژه­های مختلف این منطقه، سرمایه­ گذاری کنید؟

به گزارش اینتیتر، در این مقاله ما به سوال حداقل سرمایه گذاری برای پروژه H2 نیروی هوایی چقدر است؟ پاسخ می دهیم.

موارد تاثیرگذار در قیمت واحدهای پروژه H2 نیروی هوایی ارتش

اینکه ما بخواهیم مبلغی را به عنوان حداقل سرمایه گذاری در پروژه H2 تعیین کنیم، وابسته به موارد زیادی است که تعیین­کننده قیمت هستند. برای اینکه شما بهتر این موضوع را درک کنید، تک تک موارد تاثیرگذار بر قیمت واحدهای این برج دوقلو را بررسی می­کنیم.

حداقل سرمایه گذاری برای پروژه H2 نیروی هوایی چقدر است؟

تاثیر طبقه در قیمت گذاری پروژه H2 نیروی هوایی چیتگر

به طور کلی این برج دوقلو دارای ۲۹ طبقه است که ۲۵ طبقه آن مسکونی می­باشد، ۳ طبقه پارکینگ دارد و ۱ طبقه هم مختص لابی و مشاعات است. یکی از برج­ها در هر طبقه ۷ واحد و برج دیگر در هر طبقه ۹ واحد دارد. از آنجایی که مدل و کاربری پروژه اچ دو چیتگر، بر حسب برج­نشینی طراحی شده است، بنابراین طبقات بالا و واحدهایی که در این طبقات هستند، قیمت بیشتری دارند.

متراژ واحد در قیمت گذاری پروژه برج­های دوقلوی H2 موثر است

یکی دیگر از عواملی که روی قیمت تاثیر گذار است، متراژ واحد انتخابی شما است. این پروژه با اینکه هنوز به اتمام نرسیده اما تعداد طبقات، واحدها و متراژ واحدها مشخص شده است. تنوع متراژی این پروژه از ۷۵ تا ۱۹۰ متر می­باشد که کار را برای خریداران راحت­تر می­کند؛ از این جهت که به آنها امکان می­دهد تا با توجه به میزان سرمایه­ های که در نظر گرفته­اند، اقدام به پیش خرید واحد با متراژ مناسب بکنند.

 

حداقل سرمایه گذاری برای پروژه H2 نیروی هوایی چقدر است؟

جهت واحد­ها یکی از موثرترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت هستند

مورد دیگری که در قیمت ملک تاثیر زیادی دارد، جهت آن است. حتما شنیده­اید که خانه جنوبی باشد بهتر است یا خانه­های شرقی بهتر از خانه­های غربی هستند. در این پروژه نیز بحث جهت واحدها وجود دارد و خیلی هم مهم است؛ در پروژه برج­های دوقلوی H2 واحدهایی که جنوبی هستند به سمت باغ ملی گیاه­شناسی دید دارند و آفتاب­گیر خوبی هم هستند، واحدهای شرقی دید دریاچه را دارند و آفتاب­گیر هستند، واحدهای شمالی دید کوه را دارند و واحدهای غربی دید بر­های کناری و برج تهران را دارا می­باشند.

قیمت واحدها بر اساس نقشه آنها متغیر است

حتما تا الان کلمه “خوش نقشه” به گوشتان خورده است. تا به حال از خودتان پرسیده­اید که چه خانه­ای خوش نقشه است و چه خانه ای از نظر نقشه جالب نیست و نقشه خوبی ندارد؟ زمانی که یک خانه، حالا ویلایی یا آپارتمانی بودن آن فرقی نمی­کند، دارای نقشه­ای باشد که اصطلاحا پرتی نداشته باشد، نورگیر باشد حداقل از یک جهت و همه استانداردها در آن رعایت شده باشد می­گویند که خوش نقشه است.

در پروژه اچ دو چیتگر واحدهایی که پذیرایی آنها اصطلاحا دلباز و نورگیر باشد، از نظر قیمتی از سایر واحدها گران­تر می­شوند. مطمئنا وقتی پذیرایی منزل نورگیر باشد انسان احساس آرامش و راحتی بیشتری دارد و احساس خفگی نمی­کند.

موقعیت مکانی عالی پروژه H2سرمایه ­گذاران را برای خرید جب می­کند

یکی دیگر از عوامل مهم و موثر در تعیین قیمت واحدهای این پروژه، موقعیت مکانی آن است. این پروژه در پهنه C منطقه چیتگر ساخته می­شود؛ به شهربازی هزار و یک شهر و مجتمع توریستی ایرانمال نزدیک است و دسترسی کامل به بزرگراه­ آزادگان، اتوبان همت و حکیم دارد.

با توجه به تمامی واردی که گفته شد اگر شما به عنوان سرمایه­ گذاری می­خواهید واحدی را در این پروژه پیش خرید کنید باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که مانند تمامی واحدهایی که به صورت پیش فروش به مشتری فروخته می­شوند، این واحدها نیز کامل نیستند و خریدن وسایل و لوازمی مانند کابینت به عهده خریدار است.

حداقل سرمایه گذاری برای پروژه H2 نیروی هوایی چقدر است؟

 

حداقل سرمایه گذاری برای پروژه H2 نیروی هوایی چقدر است؟

حالا می­رسیم به اصل مطلب یعنی مبلغ! در ابتدای کار قرارداد این پروژه با متری ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شروع شد ولی با گذشت زمان و تورمی که خودتان شاهد آن هستید، قیمت به ازای هر متر مربع به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.( البته این مبلغ هم به صورت علی الحساب می­باشد و با توجه به تورم و افزایش قیمت­ها، ممکن است روزانه تغییر کند. ) البته حتی اگر تحت تاثیر تورم، قیمت افزایش هم پیدا کند، نسبت به سایر پروژه­ها اصطلاحا به صرفه­تر خواهد بود مخصوصا برای سرمایه­ گذاری!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.