خودروهای ناقص با تکمیل قطعات روانه بازار می شود

از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۳ هزار و ۹۳۰ دستگاه خودروی پارس در سایت ایران خودرو مازندران تولید شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۵ درصد افزایش نشان می دهد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سید امید حسینی نژاد – مدیر عامل سایت ایران خودرو مازندران (خزر) -در پی انتشارتصاویر پارکینک این سایت تولیدی در برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی گفت: روزانه ۱۴۰ دستگاه خودرو در این سایت تولیدمی شود و این آمار بیانگر اقدامات انجام شده در راستای بهبود روندتولید و تامین است.

وی افزود: در سال جاری قرار است ۳۵ هزاردستگاه پارس تی. یو. ۵ و پارس سال در این سایت تولید شود.

حسینی نژاد بارد شائبه احتکار در این سایت تولیدی خاطر نشان کرد: ۲۰۰۰ دستگاه خودرو دارای کسری قطعه با فناوری پیشرفته در این سایت وجود دارد که با تامین قطعات این خودروها تکمیل و تحویل مشتریان می شود. این در حالی است در همین بازه زمانی سال گذشته حدود ۶۰۰۰ خودرو ناقص در کف کارخانه وجود داشت.

بنا بر اعلام ایران خودرو، وی با اشاره به این که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۰ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شده است، خاطر نشان کرد: اگر محدودیت های ترافیکی در استان در زمان مسافرت های تابستانی نباشد، شاهد افزایش ارسال خودروهای تولید این سایت به مشتریان خواهیم شد.

مدیرعامل ایران خودرو مازندران تاکید کرد: تا آماده‌ شدن پلاک و مدارک خودرو توسط پلیس راهور ناجا و همچنین از زمان تجاری سازی تا بارگیری یک بازه زمانی ۱۰ تا ۱۵ روز نیاز است. این در حالی است که اگر خودروی ناقص هم وجود نداشته باشد تعدادی از خودرو در پارکینگ ها موجود هستند.

وی تاکید کرد: همه زیرساخت های فنی و مهندسی مورد نیاز برای افزایش کمی و کیفی تولید در این سایت فراهم شده و ارتقای کیفیت یکی از برنامه های مهم ایران خودرو مازندران است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.