علی پروین:گل صعود را یا علی علیپور می‌زند یا امید عالیشاه

علی پروین بردی پر گل را برای سرخ‌پوشان پیش بینی کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، علی پروین برای بازی امشب کاملا آماده است. حتی این امکان وجود دارد که در صورت مهیا بودن شرایط به ورزشگاه آزادی بیاید و به تماشای دیدار پرسپولیس مقابل السد بنشیند. دیداری که شاید یک سوی آن، صعود پرسپولیس به فینال باشد و سوی دیگر… بگذریم! علی پروین در مورد بازی امشب تیم محبوبش نکات جالبی را بیان کرده است.

او در ابتدا گفت: «با برانکو تماس گرفتم. خدا را شکر وضعیت خودش و تیمش جفت و جور بود. خیلی صحبت کردیم، گپ زدیم. به او گفتم هر کاری داری، بگو تا من یا دوستانم برایت انجام بدهیم. می خواستم دلش از همه چیز قرص باشد. او هم خیال ما را راحت کرد و گفت پرسپولیس خوب است و نیازی به چیزی ندارد.»

چهره دوست داشتنی فوتبال ایران تاکید کرد: «بازی با تیم هایی از کشورهای عربی سخت است. البته برانکو کارش را خوب بلد است اما طبق وظیفه باید به او و شاگردانش یادآوری کنم تیم های عربی تا آخرین دقیقه، فوتبال باحوصله بازی می کنند. باید به اندازه کافی پرسپولیس آرامش داشته باشد و تا آخرین لحظات، بازی را رها نکند. می دانم که هواداران هم برای حریف، جهنم درست می کنند و نمی گذارند السد از تهران قسر در برود! سه شنبه، روز هواداران است. آنها با تمام وجودشان باید تیم را حمایت کنند تا انشالله نتیجه ای که می خواهد را بگیرد.»

پروین در نهایت گفت: «من فکر می کنم پرسپولیس ۲ بر صفر یا ۳ بر صفر بازی را می برد. گل صعود را یا علی علیپور می زند یا امید عالیشاه. امیدوارم هر کسی که گل می زند، به پرسپولیس کمک کند و با یاری خداوند، این تیم که شایستگی های زیادی دارد، به فینال آسیا برسد. دعای خیر ما هم پشت و پناه این بچه هاست چون با دست خالی تیم را به دندان کشیدند و تا اینجا بالا آوردند. انشالله با صعود به فینال، مزد زحمات شان را بگیرند و بار دیگر دل مردم را شاد کنند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.