فیلمبرداری فصل پنجم «سرقت پول» به پایان رسید

فیلمبرداری فصل جدید سریال اسپانیایی نتفلیکس به نام «سرقت پول» به پایان رسیده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با اعلام نتفلیکس فیلمبرداری فصل پنجم سریال محبوب نتفلیکس به نام «La Casa de Papel» که در کشور‌های دیگر به «سرقت پول» مشهور شده است، به پایان رسید.

نتفلیکس در صفحه رسمی خود نوشت: چیزی که با سرقت شروع شد، با ایجاد یک خانواده به پایان رسید. فیلمبرداری فصل پنجم سریال «سرقت پول» به پایان رسیده و برای نمایش آن بسیار مشتاقیم. بازیگران این فیلم هم در هفته‌های اخیر تصاویری را از روز‌های پایانی فیلمبرداری منتشر کرده بودند.

سریال «سرقت پول» تا به امروز موفق‌ترین سریال اسپانیایی زبان نتفلیکس بوده و پیش از آغاز نمایش سریال فرانسوی «لوپین» در ماه دسامبر، مهمترین اثر غیر انگلیسی زبان این شرکت به شمار می‌رفت.

این سریال در مورد گروهی از سارقان است که به وسیله فردی به نام پروفسور هدایت می‌شود. آن‌ها دست به سرقت از بزرگترین بانک‌های اسپانیا می‌زنند. این سریال در ابتدا از شبکه‌های اسپانیایی پخش می‌شد تا اینکه شبکه نتفلیکس حق پخش و ساخت فصل‌های بعد آن را دریافت کرد. اکنون این سریال به بزرگترین برنامه در بازار اسپانیا تبدیل شده است.

نتفلیکس تابستان سال گذشته اعلام کرد که این سریال با پخش فصل پنجم پایان می‌یابد. ۶۸ میلیون خانوار طی ۲۸ روز ابتدایی نمایش فصل چهارم «سرقت پول» در سال گذشته این سریال را تماشا کرده بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.