قوچان نژاد به پرسپولیس می رود؟

جدید ترین شایعه در حوالی تیم پرسپولیس، حضور قریب الوقوع رضا قوچان نژاد مهاجم سرشناس و سابق تیم ملی ایران در این تیم است!

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی،‌ این اولین باری نیست که چنین صحبت هایی در خصوص گوچی (لقب قوچان نژاد) به گوش می رسد. چند سالی می شود که می شنویم رضا قوچان نژاد و خانواده اش طرفدار پرسپولیس هستند و او بدش نمی آید به ایران زآمده و پزیراهن قرمز رنگ این تیم را بپوشد.

شنیده می شود یحیی گل محمدی نیز بی میل نیست این مهاجم گلزن و چارچوب شناس را در نیم فصل خریداری کند تا مشکل خط حمله تیمش را حل کند.

سرمربی پرسپولیس خوب می داند در لیگ قهرمانان آسیا تجربه حرف اول را می زند و رضا قوچان نژاد نیز یک گلزن بین المللی و با تجربه است. او این روزها انرژی زیادی صرف تمرین و صحبت کردن با مهاجمان تیمش کرده اما به درستی دنبال خرید یک مهاجم گلزن و چارچوب شناس در محوطه جریمه است.

هر چند این مهاجم چپ پا ۳۴ ساله شده و شاید تحرک و دوندگی اش کم شده باشد اما هنوز هم یک مهاجم قاتل در محوطه جریمه حریفان محسوب می شود.

قوچان‌نژاد همواره بخاطر شم بالای گلزنی و قرارگیری در جای مناسب در موقعیت‌های هجومی ستایش شده‌است. بسیاری سبک بازی او را با مهاجم افسانه ای پرسپولیس، فرشاد پیوس مقایسه مقایسه می کنند. قوچان‌نژاد نزد کارشناسان به عنوان بازیکنی بسیار خطرناک در محوطه جریمه شناخته می‌شود. همچنین او به عنوان «منجی» نزد مردم ایران شناخته می‌شود به سبب گل‌های حساسی که در دوران حضورش در تیم ملی فوتبال ایران به ثمر رسانده است خاصه گلی که در راه صعود ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ به کره جنوبی در خاک این کشور زد.

شاید این سئوال پیش بیاید که چرا پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی سراغ مهاجم خارجی جوان تری نرود؟

اول آن که مهاجم خارجی با کیفیت در زمستان سخت پیدا می شود و اصلا کار اسانی نیست.

دوم اینکه رضا قوچان نژاد به عنوان یک ملی پوش ایرانی به خوبی فضای فوتبال کشورمان را می شناسد و می تواند خیلی زود در تیم پرسپولیس حودش را جا بیندازد.
ظاهرا سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد (خواهر ساره بیات بازیگر سینمای ایران) نیز به بازی کردن او در ایران رضایت داده و این احتمال قوت گرفته است گوچی را در پرسپولیس ببینیم.

شنیده می شود رضا قوچان نژاد در صورت حضور در فوتبال ایران با پیراهن پرسپولیس برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

البته برای خرید قوچان نژاد یا هر مهاجم دیگری در فصل نقل و انتقالات اول باید پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس باز شود!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.