رسانه خبری این تیتر

مسی از پایان بیماری خود خبر داد

فوق ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن گفت: بهبودی من بیشتر از آنچه فکر می‌کردم طول کشید اما تقریباً بهبود یافته‌ام و واقعاً مشتاقانه منتظر بازی کردن هستم.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا،‌ «لیونل مسی» از روز ۲۲ دسامبر به دلیل ابتلا به کرونا نتوانست در تمرینات و مسابقه‌های تیم‌ پاری‌سن‌ژرمن شرکت کند اما حالا می‌گوید که بهبودی او از این بیماری بیش از حد انتظار طول کشیده است. وی تقریباً آماده است تا پس از چندین هفته دوری از فوتبال، به میادین بازگردد. این فوق ستاره آرژانتینی تمرینات خود را در روزهای اخیر آغاز کرده تا به سمت آمادگی کامل برود.

بیشتر بخوانید:

او در یک پست اینستاگرامی در این خصوص نوشت:‌ همانطور که می‌دانید من مبتلا به کرونا بودم و می‌خواستم از شما برای همه پیام‌هایی که دریافت کردم، تشکر کنم و به شما بگویم که بهبودی من بیشتر از آنچه فکر می‌کردم طول کشید اما تقریباً بهبود یافته‌ام و واقعاً مشتاقانه منتظر بازی کردن هستم. من این روزها تمرین کردم تا ۱۰۰ درصد آمادگی‌ام را به دست بیاورم. امسال چالش‌های بسیار خوبی در راه است و امیدوارم خیلی زود بتوانیم دوباره همدیگر را ببینیم. ممنون.

مسی در این فصل در لیگ یک فرانسه یک گل و چهار پاس گل داده و در لیگ قهرمانان اروپا نیز پنج گل به ثمر رسانده است. تیم پاری‌سن‌ژرمن نیز در ۲۰ بازی با ۱۱ امتیاز اختلاف پیش‌تاز لیگ است. آن‌ها در فصل گذشته نتوانستند قهرمانی فرانسه را به دست بیاورند و امسال انگیزه‌های زیادی برای کسب این جام دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.