معرفی رم ۱۵۰۰ بک کانتری ادیشن با جزییات مشکی و تجهیزات بیشتر

رم تا پایان دهه جاری میلادی نسخه تمام الکتریکی از همه محصولات خود را عرضه خواهد کرد اما پیش از آنکه چنین اتفاقی رخ دهد این برند اقدام به تولید بهترین نسخه از محصولات کنونی خواهد کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از پدال، این کمپانی به منظور افزایش هرچه بیشتر فروش پیکاپ ۱۵۰۰ اقدام به معرفی نسخه‌ای سفارشی از آن کرده است.

پیکاپ یاد شده که رم ۱۵۰۰ بک کانتری ادیشن ۲۰۲۲ نامیده می‌شود بر اساس موفقیت مدل‌های بیگ هورن و لون استار شکل گرفته است. رم ۱۵۰۰ بک کانتری ادیشن جدید اولین بار در نمایشگاه شیکاگو حضور خواهد یافت. این خودرو دارای تجهیزات آفرود اضافی و برخی عناصر ظاهری و داخلی جدید است.

پیکاپ موردبحث دارای پکیج گروه آفرود است که شامل ویژگی‌هایی همچون قلاب‌های یدک کشی، سیستم تعلیق ارتقا یافته، جعبه انتقال، فرمان هیدرولیک، اکسل قفل شونده الکترونیکی، شوک‌های مخصوص رانندگی آفرود، کنترل حرکتی در سرپایینی و لاستیک‌های آفرود می‌باشد. به این موارد باید گسترش دهنده محفظه بار، پله بازشدنی محفظه بار، نورپردازی پشتی و… اضافه کرد.

رم ۱۵۰۰ بک کانتری ادیشن جدید در بدنه نیز با رینگ‌های ۱۸ اینچی مشکی و بدنه دو رنگ شناخته می‌شود. پکیج طراحی مشکی نیز در این خودرو دیده می‌شود که شامل نشان‌ها، خروجی‌های اگزوز، کاسه‌چراغ‌ها، آینه‌ها و جلوپنجره مشکی‌رنگ می‌باشد.

همین طرح رنگی در کابین نیز بکار رفته جایی که یک جفت صندلی سطلی مشکی و کف‌پوش‌های موپار دیده می‌شوند. نشان بک کانتری نیز روی نمایشگر هفت اینچی دیده می‌شود.

رم می‌گوید این خودرو با پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری و به دو صورت درون‌سوز و هیبریدی عرضه خواهد شد. رم ۱۵۰۰ بک کانتری ادیشن جدید با قیمت ۴۰۰۸۵ دلاری روانه بازار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.