وقتی ایران خودرو بازار دلالان را بر هم می زند

با اجرایی شدن مراحل مختلف فروش ویژه محصولات ایران خودرو در هفته های اخیر، بازار خودرو درحال خروج از التهاب و بازگشت به شرایط عادی و ثبات است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ماشین خودرو، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این که ایران خودرو بازار دلالان را بر هم زده است ، گفت: طرح های اخیر فروش ایران خودرو توانسته به خوبی آشفتگی های ایجاد شده در بازار را مدیریت کند و در حال حاضر بازار از شرایط گذشته دور شده و هموطنان می توانند با فراغ بال نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنند.

مصطفی خان کرمی افزود : در راستای مدیریت تعداد مراجعین به وب سایت فروش ایران خودرو و بهبود ارائه خدمت به متقاضیان خرید خودرو از طریق اینترنت، فروش هر گروه از محصولات در یک روز خاص آغاز شد و به همین صورت ادامه می یابد.

خان کرمی در ارتباط با فروش های ویژه ایران خودرو اظهار داشت : فروش های ویژه ایران خودرو که هم زمان با عید سعید فطر آغاز شد، با عرضه گسترده در روش های مختلف فروش، امکان تهیه محصولات متنوع این شرکت را برای سلایق مختلف مشتریان فراهم کرد که این امر باعث درهم شکستن بازار کاذب دلالان و واسطه های سودجو شد.

وی افزود : با برنامه ریزی های صورت گرفته مشتریان حقیقی نیازی به خرید خودرو از بازار آزاد نخواهند داشت و می توانند با خیالی آسوده از طریق پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو و یا نمایندگی های مجاز ایران خودرو یکی از روش های فروش پیش بینی شده را انتخاب و نیاز خودرویی خود را تامین کنند.

خان کرمی در ارتباط با قیمت های قطعی محصولات ایران خودرو گفت :‌ تمامی قیمت های عرضه شده در روش های فروش ایران خودرو مطابق لیست قیمت این شرکت خودروساز بوده و هیچ یک از نمایندگی ها اجازه دریافت وجه اضافه از مشتریان را ندارند. بر همین اساس مشتریان می توانند در صورت مشاهده چنین مواردی، با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و موضوع را گزارش کنند.

و در آخر خان کرمی خاطرنشان کرد: ایران خودرو در راستای انجام تعهدات گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر عرضه محصولات و تامین نیاز مصرف کنندگان حقیقی بازار، مرحله سوم فروش ویژه عید فطر در قالب روش فروش قطعی (با ارائه سود مشارکت در تولید) که از روز شنبه دوم تیرماه آغاز شده بود ، همچنان ادامه دارد و متقاضیان قادرند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.