رسانه خبری این تیتر

پابجی رایگان شد اما هنوز نمی توانید آن را بازی کنید

پنج ماه پیش بود که درباره رایگان شدن نسخه PC پابجی برای شما نوشتیم. امروز موعد رایگان شدن پابجی در پلتفرم های غیر موبایلی یعنی کامپیوتر شخصی و کنسول های بازی است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ترنجی،‌ خب این خبر خوبی است اما باید بگویم با اینکه پابجی PC و کنسول های پلی استیشن و Xbox رایگان شده اما هنوز نمی توانید آن را بازی کنید!

بیشتر بخوانید:

شاید بگویید که خب PUBG که رایگان بود. بله، اگر شما بازیکن موبایل این بازی باشید، از ابتدا برای شما رایگان بوده است. با این حال نسخه PC و کنسول های بازی پلی استیشن و XBox آن رایگان نبود. خبر خوب برای بازیکنان پابجی این فضاها آن است که از امروز این بازی رایگان شد.

از امروز سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰ به وقت ایران می توانید پابجی PC و کنسول های بازی را به رایگان دانلود کنید.

با این حال حتی اگر آن را دانلود کنید، نمی توانید به بازی بپردازید. چرا؟ چون سرورها در حال به‌روزرسانی و بهبود هستند (همان Server maintenance) هستند و تا ۳۸ ساعت آنی بازی قابل انجام نیست.

شما می توانید به Steam (یا فروشگاه های ایکس باکس یا پلی استیشن) بروید تا PUBG را برای خود دانلود کنید. با توجه به اینکه انتظار می‌رود تعمیر و نگهداری سرورها ۳۸ ساعت طول بکشد، سرورها حتمالا فردا ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰ صبح به حالت آنلاین بازگردند و بتوانید بازی کنید.

نسخه رایگان بازی همزمان با راه‌اندازی پچ ۱۵.۲ است که مجموعه‌ای از گزینه‌های آموزشی جدید را معرفی می‌کند. مثلا مسابقه رباتی که شما را در مقابل ۹۹ حریف هوش مصنوعی قرار می‌دهد. ویژگی بزرگ دیگر در بخش تجهیزات تاکتیکی است، گزینه ای که به شما امکان می دهد اسلحه اصلی خود را به نفع یک ابزار استراتژیک قدرتمند، مانند یک پهپاد یا تجهیزات EMT کنار بگذارید.

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    رایگان مگه نمیشه بدون فیلتر؟؟
    پس چرا برا من فیلتره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.