کادیلاک اسکالا V با عملکرد بالا به زودی رنمایی می شود

چندی پیش نمونه اولیه از کادیلاک اسکالاد رونمایی شد و اکنون این خودروساز از مدل جدید این مدل خودرو رونمایی کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، شایعه شده که این یک مدل جدید V است که از یک موتور ۶.۲ لیتری V-۸ سوپرشارژ بهره می‌برد،کادیلاک اعلام کرده که CT۴-V و CT۵-V آخرین اتومبیل‌های گازسوز V این شرکت هستند. کادیلاک اعلام کرد که V Blackwings نیز جدید آخرین اتومبیل‌های V مجهز به گاز است.

کادیلاک همچنین با استفاده از پلتفرم جدید Ultium جنرال موتورز، تا سال ۲۰۲۵ وعده اسکالاد برقی را داده است. اگزوز این خودرو مشابه CT۴-V و CT۵-V Blackwing است.

در حال حاضر دو موتور در اسکالاد ۲۰۲۱ موجود است که شامل یک موتور توربو دیزل ۳.۰ لیتری شش خطی یا ۶.۲ لیتری V-۸ است؛ اگر این یک مدل V جدید باشد، می‌توان آن را به پیشرانه ۶.۲ لیتری LT۴ V-۸ سوپرشارژ مجهز کرد که ۶۶۸ اسب بخار قدرت و ۶۵۹ پوند فوت گشتاور در CT۵-V Blackwing ایجاد می‌کند.

این موتور می‌تواند با سایر SUV‌های فوق العاده مانند مرسدس AMG GLS۶۳ با قدرت ۶۰۳ اسب بخار که در آزمایش ها در مدت زمان ۳.۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند، رقابت کند.

نمونه‌های اولیه اسکالاد با دو چرخ استاندارد و اسکالاد ESV شاسی بلند در کنار C۸ Corvette Z۰۶، مشاهده شده است. جنرال موتورز ( GM ) می‌گوید، در پایان سال گذشته، تقریبا نیمی از اسکالاد جدید با بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار فروخته شد. امیدوارم به زودی درباره این نسخه اسکالید اطلاعات بیشتری کسب کنیم که می‌تواند Vs‌های بنزینی را بیش از آنچه فکر می‌کردیم زنده نگه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.