آخرین وضعیت دروازه‌ بان لیگ برتری که به خاطر کباب سوخت!

دروازه‌بان سانحه دیده هوادار توضیحاتی درمورد آخرین وضعیت خودش ارائه کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از فرتاک نیوز، مهرداد طهماسبی درمورد سانحه سوختگی خود، اظهار داشت: این اتفاق بد به خاطر بی احتیاطی خودم بود. حدود ۴ ماه قبل و پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی هوادار مقابل پرسپولیس مشغول کباب زدن در تراس خانه بودم که گاز نشتی کرد و آتش‌سوزی خیلی بدی راه افتاد. حدود ۴۰ درصد بدنم دچار سوختگی شد.

وی افزود: درجه سوختگی در جایی از بدنم یک، بخش‌هایی دو و جای دیگری سه بود که پیوند پوست انجام دادم. حدود یک ماه در بیمارستان بودم اما همچنان درگیر درمان هستم. خدا را شکر دست کم الان سرپا هستم، راه می روم و ورزش می‌کنم اما درمورد بازگشت به زمین فوتبال باید تصمیم دیگری بگیرم.

دروازه‌بان فصل گذشته هوادار درمورد روند درمان خود و اینکه تل چه زمانی درمانش طول خواهد کشید، گفت: بابت کامل خوب شدن مشکلی ندارم اما پوست عضو حساسی در بدن است که بازسازی‌اش مقداری زمان می‌برد. با توجه به شرایطی که من داشتم مثل شیرجه زیاد زدن و لمس توپ با دستانم، شرایط سخت شده و پوست من هنوز کیفیت معمولی ندارد‌‌‌. مقداری طول می‌کشد تا کار فیزیکی و دروازه‌بانی انجام بدهم. اگر طول درمان زیاد طول بکشد، شاید تصمیم دیگری بگیرم.

طهماسبی درخصوص رفتار باشگاه هوادار با خودش، گفت: جواد رحیمی، میری و قنبرنیا به حدی در این مدت به من لطف داشته و شرمنده‌ام کردند که فقط می‌توانم تشکر کنم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.