آرمیتا گراوند، دانش آموز ۱۶ ساله بیهوش شده در مترو کیست؟ + جزییات و تصویر

در این مطلب بخوانید: آرمیتا گراوند، دانش آموز ۱۶ ساله بیهوش شده در مترو کیست؟

به گزارش اینتیتر، روز یکشنبه ۹ مهر ماه خبر بیهوشی دختری ۱۶ ساله به نام آرمیتا گراوند در مترو تهران به دلیل افت فشار منتشر شد. درباره جزییات این حادثه در ادامه می خوانید.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به بیهوش شدن آرمیتا گراوند در ایستگاه مترو گفت: هم‌اکنون این فرد در بیمارستان تحت فرآیند درمانی قرار دارد و کادر درمان در حال انجام دادن وظایف خود هستند.

مسعود درستی، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به بیهوش شدن “آرمیتا گراوند” دختر دانش‌آموز در روز یکشنبه در ایستگاه میدان شهدای متروی تهران اظهار کرد: در پی این اتفاق این فرد به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شد.

وی افزود: هم‌اکنون این فرد در بیمارستان تحت فرآیند درمانی قرار دارد و ما بر حسب وظیفه سازمانی به عیادت این فرد آمدیم و کادر درمان در حال انجام دادن وظایف خود هستند و در فرآیند درمان تمام تلاش خود را کرده‌اند و ان‌شاءالله شرایط این دختر خانم بهتر می‌شود و به آغوش خانواده‌اش برگردد.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه شرکت پروتکل‌هایی را در خصوص مواجهه با حوادث مسافری دارد، ادامه داد: در همین حادثه اخیر و بیهوش شدن دانش‌آموز در ایستگاه متروی میدان شهدا، همکاران بنده در سکو قبل از رسیدن نیرو‌های اورژانس تمام تلاش خود را براساس آموزش‌ها و پروتکل‌هایی که دیده‌اند، انجام داده‌اند.

درستی تصریح کرد: ما درخواستمان از مسافران در ارتباط با چنین مواردی این است که آرامش خود را حفظ کنند و همکاران ما بتوانند در چنین مواقعی کار خود را انجام دهند. در همین حادثه به‌محض اطلاع راهبر، موضوع به مرکز فرمان اطلاع داده می‌شود و این پروتکل‌ها برای تیم‌ها تعریف شده است.

وی تصریح کرد: از شهروندان درخواست دارم در چنین حوادث مشابه اجازه بدهند که همکاران ما براساس آنچه آموزش دیدند، انجام وظیفه کنند.

ساعت ۷ صبح روز یکشنبه نهم مهرماه یک دختر دانش‌آموز ۱۶ساله به‌نام “آرمیتا گراوند” در ایستگاه میدان شهدا (خط ۴ مترو)، به‌قصد عزیمت به مدرسه وارد مترو می‌شود که با دو نفر از هم‌مدرسه‌ای‌های خود قرار داشته است؛ لحظه ورود قطار به ایستگاه، این سه نفر به‌سمت واگن انتهایی قطار حرکت می‌کنند، اما طبق تصاویر دوربین‌ها، یکی از آن‌ها هنگام باز شدن درِ قطار، تعادل خود را احتمالاً به‌دلیل افت فشار از دست می‌دهد و روی زمین می‌افتد که در ادامه با حضور نیرو‌های اورژانس، این فرد به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل می‌شود.

اظهارات پدر و مادر آرمیتا گراوند

پدر و مادر دختر نوجوان گفتند: دخترمان با دوستانش برای رفتن به مدرسه در مترو شهدا قرار گذاشته بود که پس از ورود به قطار دچار افت فشار شد که پس از به هم خوردن تعادلش سر وی با لبه قطار برخورد می‌کند.

او توسط دوستانش به بیرون منتقل می‌شود و بلافاصله با عوامل اورژانس تماس گرفته و دقایقی بعد آرمیتا به بیمارستان منتقل می‌شود.

تصاویر و فیلمهای مترو را دیدیم و ادعاهای مطرح شده توسط رسانه‌های معاند صحت ندارد.

 

 

تنها تصویر منتشر شده از آرمیتا گراوند؛ دختر بیهوش شده در مترو تهران

بر اساس اطلاعات منتشر شده، آرمیتا گراوند، دانش‌آموز ۱۶ساله بیهوش شده در متروی شهدا، اهل کرمانشاه و دانش‌آموز کلاس یازدهم هنرستان دولتی عروه‌الوثقی در منطقه ۱۱ تهران است. او از دو روز پیش در بیمارستان فجر نیروی هوایی تهران بستری است.

گراوند

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.