آقایان از حالا فکر بهانه نتیجه نگرفتن پرسپولیس را هم کرده‌اند | واقعا خواسته یحیی بیشتر از ۴۵ میلیارد بود؟

پس از اعلام نام اوسمار به عنوان جانشین یحیی گل محمدی موج انتقادات از سوی پیشکسوتان پرسپولیس نسبت به انتخاب رضا درویش اوج گرفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، محمد محمدی از دروازه‌بانان اسبق باشگاه پرسپولیس در صحبتی که با خبرورزشی انجام داد، درباره انتخاب اوسمار و عدم توافق با یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: «چرا یک نفر توضیح نمی‌دهد که دلیل جدایی یحیی از پرسپولیس چه بود! او مگر چه چیزی می‌خواست که انجام نشد و دلایل این جدایی چه بود؟ مگر خواسته‌های یحیی چه بود که نتوانستند آنها را برایش مهیا کنند؟ آیا خواسته‌های یحیی بدتر از آن بود که بروند و به قول خودشان دنبال مربی ۸۰۰ هزار دلاری بگردند که با احتساب قیمت امروز دلار، ارزشش به بالای ۴۵ میلیارد تومان می‌رسید! آیا یحیی مشکلش بیشتر از این‌ها بود؟ اصلاً موضوع و مشکل، مالی بود؟».

محمدی با پیش بینی احتمالات در آینده نزدیک گفت: «الان دارند کارهایی انجام می‌دهند تا فردا کاسه چه کنم چه کنم دستشان باشد و راحت بگویند چرا نتوانستیم با اوسمار موفق باشیم! بگویند او تجربه سرمربیگری نداشت، فرصت نداشت و…! شما تصور کنید، در اولین بازی که هوادار به استادیوم بیاید و جو هم بر علیه این مربی باشد او چطور می‌تواند کار کند!»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.