رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

آمار ترسناک مهاجم جدید پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس سرآمد جذب بازیکن ناکارآمد خارجی بوده و معمولا بیشترین ضرر را در جذب بازیکن خارجی دیده است. برای مثال سرخپوشان امسال در ابتدای فصل ابتدا لوکادیا و سپس شیخ دیاباته را جذب کردند. دیاباته که در بدو ورود از آمادگی به دور بود و سپس دوبار از از ناحیه کشاله ران پا دچار آسیب دیدگی شد تا مسابقات زیادی را به همین خاطر از دست بدهد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو،‌ لوکادیا هم تنها یک روز قبل از دربی و تنها پس از ۹ بازی ایران را ترک کرد و به کشورش بازگشت تا دست گل‌محمدی دوباره خالی بماند. وحدت هنانوف دیگر خارجی سرخپوشان بود که امسال نتوانسته جایگاه ثابتی را در ترکیب پرسپولیس برای خود پیدا کند.

با این حال لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی به جمع سرخپوشان اضافه شد و یحیی گل‌محمدی امیدوار است تا این بازیکن بتواند طلسم خارجی‌ها را بشکند و به مهره موثری برای پرسپولیس تبدیل شود اما آماری از این بازیکن وجود دارد که پرسپولیسی‌ها را نگران می‌کند.

پریرا که از گامبا اوساکا ژاپن به جمع سرخپوشان اضافه شده، در فصول اخیر همیشه مقطعی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده و در بخش زیادی از لیگ غایب بوده است. او سال گذشته در بیش از ۱۰ بازی متوالی را در لیگ ژاپن غایب بوده است.

در فصل ۲۰۲۱ هم او ۱۳ بازی متوالی پایانی فصل را به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست داد. فصل قبل از آن نیز او در ۵ بازی پایانی لیگ به دلیل فسخ قراردادش بازی نکرد.

سال ۲۰۱۸ هم پریرا در بیشتر بازی‌ها غایب بود. او ابتدای فصل را به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر غایب بود و پنج بازی را از دست داد.پس از آن هم در میانه فصثل او ۶ بازی متوالی در فهرست تیمش جایی نداشت. او اواخر فصل را هم به دلیل کشیدگی عضله ران از دست داد تا شرایط برای او چندان خوب پیش نرود.

با این حال او امیدوار است در پرسپولیس و در سن ۳۱ سالگی احیا شود تا بتواند به مهره موثری برای یحیی گل محمدی و تیمش تبدیل شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. پرسپولیس بزرگ می گوید

    یحیی بازیکن شناس خوبی نیست. پس چراتاقراردادنبسته بود این آمارها راندادی بیرون الانم کسی این امارو داده بیرون خیلی بیخودکرد….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.