رسانه خبری این تیتر

آپدیت جدید تلگرام منتشر شد

آپدیت جدید تلگرام به شما اجازه می‌دهد برای صفحه چت افراد مختلف تم‌های متفاوتی تعیین کنید، احساسات خود را از طریق ایموجی‌های تعاملی به شکلی تازه به اشتراک بگذارید، ببینید چه کسانی در گروه‌ها پیام‌ها را دیده‌اند و ویدیوی جلسات پخش زنده را ضبط کنید.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، بر اساس اطلاعاتی که در وب‌سایت رسمی تلگرام ذکر شده، نسخه جدید این پیام‌رسان قابلیت تازه‌ای برای انتخاب تم چت‌ها دارد. طراحان این اپلیکیشن ۸ تم جدید طراحی کرده‌اند که می‌توانید آن‌ها را برای چت‌های مختلف به‌طور جداگانه انتخاب کنید. هر تم دارای حباب پیامی است که طیف رنگی خاص خودش را دارد. به‌علاوه، تصویر پس‌زمینه هر تم متحرک است و الگوهای زیبایی را به نمایش می‌گذارد.

تلگرام همچنین ایموجی‌های جدیدی را برای عشاق ارائه کرده تا اشتراک‌گذاری احساسات را برای آن‌ها آسان‌تر کند. اگر شما و طرف مقابل به‌صورت همزمان در صفحه چت باشید، انیمیشن و لرزش ایموجی‌ها به شکل همزمان در هر دو دستگاه پخش می‌شود.

اگر می‌خواهید ببینید که چه کسانی در گروه‌ها پیام شما را مشاهده کرده‌اند، نسخه جدید تلگرام این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد. اکنون اگر روی پیام‌ها تپ کنید، در بالای منویی که باز می‌شود، گزینه‌ای را می‌بینید که نشان می‌دهد چند نفر پیام شما را دیده‌اند. البته تلگرام برای حفظ حریم خصوصی این اطلاعات را فقط تا ۷ روز نگه می‌دارد.

تلگرام از میلیون‌ها کانال میزبانی می‌کند و بسیاری از این کانال‌ها محتواهای مختلفی را به‌صورت زنده پخش می‌کنند. تلگرام حالا اجازه می‌دهد پخش زنده‌های ویدیویی را ضبط کنید و بعدا آن‌ها را با مخاطبان به اشتراک بگذارید. در این نسخه گزینه‌هایی برای ضبط تصویر و صدا یا فقط صدا درنظر گرفته شده‌اند. چنان‌چه گزینه ضبط را بزنید، پس از پایان پخش زنده، فایل آن به‌صورت خودکار در بخش Saved Messages ذخیره می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.