اتفاق عجیب برای خرید جدید پرسپولیس | هیچ کس حق نزدیک شدن به این بازیکن را ندارد!

نبیل باهویی خرید لحظه آخری پرسپولیس همچنان با بیماری دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، درحالی که چند روز از خرید نبیل باهویی توسط باشگاه پرسپولیس می گذرد، خبری از حضور این بازیکن در بازی مقابل النصر نبود. با وجود اینکه نام نبیل در فهرست آسیایی پرسپولیس قرار دارد ولی این بازیکن در اولین بازی مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا غایب بود تا رونمایی از این بازیکن به تعویق بیفتد.

نبیل بعد از ورود به ایران با یک سرماخوردگی بسیار شدیدی مواجه شد که همین موضوع تست های پزشکی این بازیکن را هم مختل و به آینده موکول کرد. شنیده ها حاکی از آن است که بیماری ویروسی این بازیکن همچنان ادامه دارد و حتی او فرصت ملاقات با همبازیان خود را هم پیدا نکرده است. همچنین پزشکان توصیه کردند اعضای پرسپولیس هم به این بازیکن نزدیک نشوند تا از خطر بیماری دور بمانند.

طبق معاینه پزشکان، این بازیکن فعلا شرایط حضور در تست های پزشکی را ندارد و طبیعتا در تمرینات هم نمی تواند شرکت کند. احتمال اینکه نبیل در بازی مقابل پیکان حضور داشته باشد کم است ولی کادر پزشکی پرسپولیس سعی می کند این بازیکن را برای بازی حساس مقابل الدحیل آماده کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

2 نظر
  1. ناشناس می گوید

    اخرچرا گل ممدی گولسیانی که توایران بهترین بازیکنه بهش بازی نمید اگه این نبود سال قبل ته جدول بودیم به لیگ دسته افغانستان میرفتیم به خدا بازیش بدین

  2. اقبال می گوید

    گل ممد گ.لسیانی بازی
    بده توایران تک بهترینه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.