اخبار پرسپولیس | آخرین وضعیت غایبان پرسپولیس پیش از دیدار با سپاهان

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی دیدار با سپاهان را پیش رو دارد که با چند بازیکن مصدوم روبرو است، وضعیت هر یک از این بازیکنان برای این بازی مهم متفاوت است.

به گزارش اینتیتر به نقل از افکارنیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از امروز پنجشنبه تمرینات خود را برای بازی با سپاهان اصفهان از سر می‌گیرد که با تعداد زیادی بازیکن مصدوم و بیمار روبروست.

شیوع ویروس سرماخوردگی در اردوی پرسپولیس باعث غیبت فرشاد فرجی و امید عالیشاه در جریان بازی با استقلال تاجیکستان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا شد تا چاره‌ای جز تغییر در ترکیب این تیم وجود نداشته باشد.

وحید امیری نیز پس از حضور ۱۲ دقیقه‌ای در میدان بار دیگر با پارگی عضله همسترینگ روبرو شد تا حداقل دو ماه دیگر هم نتواند برای این تیم بازی کند. گئورگی گولسیانی نیز در جریان بازی دچار آسیب دیدگی از ناحیه مچ شد، اما به‌طور کامل برای پرسپولیس بازی کرد. او پس از تساوی سرخ‌ها مقابل نماینده تاجیکستان زیر نظر کادر پزشکی یخ درمانی را آغاز کرد تا خود را برای دیدار با سپاهان اصفهان آماده کند. گولسیانی مشکلی برای دیدار هفته دهم لیگ برتر ایران ندارد تا خیال یحیی گل محمدی را از این بابت راحت کند.

همچنین دانیال اسماعیلی فر و مهدی ترابی نیز با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت ناشی از سرماخوردگی می‌توانند برای این تیم در اصفهان بازی کنند، اما هیچ یک توان حضور کامل در ترکیب را هنوز پیدا نکرده اند.

علیرضا بیرانوند نیز به طور کامل سرماخوردگی اش را پشت سر گذاشته است تا همچنان در چارچوب دروازه پرسپولیس باقی بماند. عالیشاه نیز وضعیت خیلی بهتری پیدا کرده است و می‌تواند از فردا با تیم تمرین کند.

همچنین یاسین سلمانی و مرتضی پورعلی گنجی به همراه علیرضا عنایت و علیرضا خدادادی به دلیل پارگی رباط صلیبی همچنان نمی‌تواند برای پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر بازی کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان یکشنبه ۲۱ آبان ماه در هفته دهم لیگ برتر فوتبال برگزار می‌شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.