ادعای جنجالی یک پرسپولیسی: مقابل ملوان ده نفره بازی کردیم!

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم در مصاف با ملوان ۱۰ نفره بازی کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، حمید درخشان درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس برابر ملوان اظهار داشت: گرفتن سه امتیاز مهم بود، ولی پرسپولیس در نیمه دوم شرایط خوبی نداشت. انتظار داشتیم تعویض‌های خوبی صورت بگیرد که این اتفاق رخ نداد و در واقع تعویض‌های پرسپولیس نتوانست فشار ملوان را روی دروازه این تیم کم کند. پرسپولیس در نیمه دوم ۱۰ نفره بازی کرد، چون یکی از بازیکنان واقعاً عملکرد خوبی نداشت و البته من دوست ندارم اسمی از آن بازیکن بیاورم.

وی با اشاره به عملکرد مثبت اوسمار لوس ویرا در پرسپولیس خاطر نشان کرد: قطعاً این مربی نتایج خوبی با پرسپولیس گرفته، ولی مسئله مهم دیگر، شکل بازی تیم است. الان پرسپولیس در حساس‌ترین شرایط قرار دارد و اگر قرار باشد نیمه دوم بازی با ملوان دوباره تکرار شود، بدون شک کار پرسپولیس برای قهرمان شدن سخت خواهد شد. پرسپولیس نباید در بازی‌های آینده غفلت و اشتباهی داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که برای قهرمانی در لیگ برتر، شانس پرسپولیس بیشتر است یا استقلال، تأکید کرد: به نظر من شانس هر دو تیم برابر است و تیمی قهرمان خواهد شد که در بازی‌های آینده کمترین اشتباه و بیشترین تمرکز را داشته باشد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به مصاحبه‌های برخی از بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال علیه پرسپولیس گفت: بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس نباید به مصاحبه‌های استقلالی‌ها توجه کنند. آن‌ها سبک و شیوه خودشان را دارند، ولی پرسپولیس فقط باید روی بازی‌های خودش تمرکز و بهترین نتایج را کسب کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.