اسامی ۱۱ بازیکنی که نکونام آنها را نگه می دارد!

تیم فوتبال استقلال سرانجام روز گذشته از سرمربی جدید خود رونمایی کرده و بر این اساس و مطابق با انتظار هواداران این تیم بالاخره جواد نکونام به‌عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان هدایت این تیم را عهده‌دار شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹صبح، تیم فوتبال استقلال سرانجام روز گذشته از سرمربی جدید خود رونمایی کرده و بر این اساس و مطابق با انتظار هواداران این تیم بالاخره جواد نکونام به‌عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان هدایت این تیم را عهده‌دار شد.

همان‌طور که پیش از این خبر داده بودیم باید منتظر جدایی سیدحسین حسینی از درون دروازه استقلال بعد از حدود یک‌دهه باشیم، این درحالی است که از پورحمیدی و اخباری به‌عنوان گلرهای بعدی این تیم نام برده می‌شود. طبق شنیده‌های «فرهیختگان» در درون دروازه تا حدودی از بین گزینه‌های داخلی فعلا اخباری مدنظر نکونام است اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که نکونام چند گلر خارجی را زیر نظر گرفته و درصورتی‌که مذاکره با این نفرات راه به جایی نبرد در آن زمان مذاکرات با اخباری به‌صورت جدی دنبال خواهد شد.

همچنین از روبرتو تورس، عارف آغاسی، یاسین سلمانی، امیرحسین حسین‌زاده، رضا اسدی و مسعود ریگی نیز به‌عنوان لیست ورودی نکونام برای استقلال نام برده می‌شود، این در‌حالی است یک مهاجم نوک خارجی نیز مدنظر سرمربی جدید آبی‌هاست تا او را برای فصل جدید به‌خدمت بگیرد.

سال گذشته استقلال با وجود مهاجمان بی‌شماری که داشت در خط حمله مشکلات زیادی داشت تا جایی که بیشتر بار گلزنی این تیم روی دوش وینگرهای بوشهری این تیم قرار گرفته و از خیلی از گلزنی مهاجمان نوک استقلال در فصل بیست‌و‌دوم خبری نبود.

به همین منظور نکونام در اولین اقدام قصد دارد یک مهاجم نوک خارجی به همراه یک وینگر دیگر خارجی را جذب کرده که از تورس به‌عنوان بازیکن خارجی دوم یاد می‌شود. البته پیش از این درباره تورس این‌طور نوشته بودیم که این بازیکن به‌خاطر مشکلات خانوادگی فولاد را ترک کرده و بعید است برای فصل بعدی این تیم را به‌عنوان مقصد بعدی انتخاب کند. اما با حضور نکونام در استقلال و پیشنهاد دوباره به وی، این احتمال وجود دارد تا با راضی کردن تورس، یک بار دیگر بازیکن سابق اوساسونا راهی ایران شده و این بار در تهران پیراهن آبی را بر تن کند.

درخصوص سایر بازیکنانی که از استقلال جدا می‌شوند طبق شنیده‌ها ابتدا قرار است لیست خرید این تیم به‌صورت جدی دنبال شده و با قطعی شدن هر‌یک از خریدهای این تیم، بازیکنانی که مدنظر سرمربی جدید آبی‌ها نیستند به مرور از استقلال جدا شوند، این در شرایطی است که شنیده می‌شود با جذب احتمالی عارف آغاسی، عارف غلامی که قرارداد وی نیز به پایان رسیده و سال گذشته در راه تمدید قرارداد خود مشکلات زیادی را ایجاد کرد به احتمال زیاد از استقلال جدا خواهد شد. بر این اساس بازیکنانی مانند زواری، شهباززاده، رمضانی، امیرعلی صادقی، مهدی‌پور، علیرضا رضایی، حامدی‌فر و یکی دو چهره دیگر که از آنها به‌عنوان خروجی‌های استقلال نام برده می‌شود تا جذب بازیکنان جدید با قطعیت نمی‌توان درباره جدایی این نفرات به صحبت پرداخت.

همچنین طبق شنیده‌ها، محمد نادری نیز مورد توجه کادرفنی نکونام قرار گرفته و در‌صورتی‌که منعی برای بستن قرارداد با وی وجود نداشته باشد، احتمالا مذاکرات با این بازیکن نیز آغاز خواهد شد. از سوی دیگر برخی منابع خبری از جذب بازیکنانی مانند مهدی شیری و چند بازیکن دیگر از فولاد مانند بوحمدان خبر می‌دهند که درباره جذب شیری، این خبر منتفی بوده اما درباره سایر بازیکنان باید منتظر اظهارنظر رسمی نکونام باقی ماند.

با معارفه جواد نکونام به‌عنوان سرمربی استقلال، این تیم تمرینات خود را به‌منظور حضور پرقدرت در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر از هفته آینده استارت زده و طبق برنامه اعلامی از سوی سرمربی جدید آبی‌ها، این تیم به‌منظور برگزاری اردویی تدارکاتی راهی کشور ترکیه خواهد شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.