استقلال حرف آخر را زد؛ این ستاره فروشی نیست

استقلال برای نیم فصل دوم سیاست ویژه‌ای را پیرامون نقل و انتقالات اتخاذ کرده و این مسئله میان جواد نکونام و علی خطیر به یک توافق تبدیل شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از اقتصادآزاد، استقلال برای نیم فصل دوم سیاست ویژه‌ای را پیرامون نقل و انتقالات اتخاذ کرده و این مسئله میان جواد نکونام و علی خطیر به یک توافق تبدیل شده است.

استقلال همچنان به دنبال فراهم کردن شرایطی است تا برای دور برگشت لیگ بیست و سوم و البته رقابت‌های جام حذفی بازیکنان جدیدی جذب کند. فعلاً رافائل سیلوا آمده و مهدی تیکدری هم در آستانه پیوستن به جمع نفرات استقلال قرار دارد. البته به موازات همین مسئله شایعاتی نیز پیرامون احتمال جدایی آرمان رمضانی مطرح شده است ولی کادر مدیریتی باشگاه استقلال تاکید دارند که بر اساس توافق صورت گرفته با سرمربی، صدور رضایتنامه آرمان رمضانی فعلاً منتفی است.

آرمان را آزاد نمی‌کنیم

استقلا ل همچنان با کمبود بازیکن مواجه است و این مسئله باعث نگرانی جواد نکونام شده است. طی سه روز گذشته این شایعه مطرح شده بود که آرمان رمضانی قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات زمستانی رضایتنامه خود را خواهد گرفت و تحت عنوان یک بازیکن آزاد راهی تیم دیگری خواهد شد ولی اینطور که مسئولان استقلال می‌گویند، اصلاً چنین مسئله‌ای در دستور کار قرار ندارد و نه خود آرمان تقاضای رضایتنامه کرده و نه جواد نکونام با چنین درخواستی موافقت می‌کند.

تصمیم ویژه مدیرعامل و سرمربی

از قرار معلوم جواد نکونام و علی خطیر با یکدیگر در جلساتی که طی روزهای گذشته برگزار کردند، به این توافق رسیده‌اند که فعلاً چیزی تحت عنوان آزاد اعلام کردن بازیکن نداشته باشند و به کسی رضایتنامه ندهند بلکه حتی اگر هم قرار بر رفتن بازیکنی باشد، ابتدا جواد نکونام به عنوان مسئول مستقیم امور فنی پیرامون آن چراغ سبز نشان بدهد و پس از آن باشگاه زمینه برای معاوضه بازیکن مورد نظر با یکی از نفرات حاضر در لیست نکونام که در تیم‌های دیگر توپ می‌زند را فراهم کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.