اطلاعات جدید از باند قاچاق داروی منافقین در آلمان و ایتالیا

تیمی از پزشکان مقیم آلمان که سابقه عضویت در گروهک تروریستی منافقین را در پرونده خود دارند نیز با پوشش موسسات و انجمن های پزشکی در حوزه پولشویی برای منافقین در حال فعالیت گسترده هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، طی روزهای گذشته گزارشی از شبکه مافیای داروی گروهک تروریستی منافقین در کشور پادشاهی سوئد در تسنیم منتشر شد که نشان می داد این گروهک در پوشش های گوناگونی در سوئد اقدام به تهیه اقلام پزشکی و داروهای مورد نیاز خود می کنند.

پس از افشای بخشی از این شبکه مافیایی در سوئد، خبرنگار تسنیم به اطلاعات جدیدی دست یافته که نشان می دهد، تیمی از پزشکان مقیم آلمانکه سابقه عضویت در گروهک تروریستی منافقین را در پرونده خود دارند نیز با پوشش موسسات و انجمن های پزشکی در حوزه پولشویی برای منافقین در حال فعالیت گسترده هستند.

بر اساس این گزارش، یکی از این پزشکان وابسته به این گروهک به نام محمد تسلیمی با نام مستعار نادر، پزشک متخصص روانشناس و روان درمان و رئیس انجمن پزشکی پرسنل ایران و آلمان است. که در پوشش این انجمن، ضمن مدیریت شبکه مافیای پزشکی و دارو، مدیریت بخشی از شبکه پولشویی و مبادلات مالی گروهک منافقین برای دعوت از سناتورها، تامین مالی میتینگ های خیابانی و برخی اقدامات تروریستی درایران، را انجام می دهد.

گیتا اهرابیان همسر محمد تسلیمی نیز به عنوان سرشاخه شبکه مافیای پزشکی و پولشویی گروهک منافقین در شهر رم ایتالیا فعالیت دارد و صاحب یکی از داروخانه های این شهر است که در واقع پوششی برای پولشویی و سایر اقدامات غیر قانونی گروهک ذیل شبکه با مرکزیت آلمان است.بنا بر این گزارش، اهرابیان ترددات متعددی به آلبانی داشته و عضو انجمن متخصصین ایرانی مقیم ایتالیا نیز هست و در کنار همسرش (محمد تسلیمی)، با عضویت و ریاست در انجمن های پزشکی در راستای اهداف مالی و پزشکی گروهک در حال فعالیت هستند.

بنا بر این گزارش، این دو با فردی به نام سید مهدی عربشاهی (معروف به مهدی فلورانس) نیز مرتبط هستند که از عناصر حوزه مالی و پشتیبانی این گروهک است که به صورت تخصصی در زمینه تهیه اقلام و مایحتاج منافقین خصوصا بخش پزشکی فعال بوده.

وی که پیش از این در آمریکا اقامت داشت، اکنون به ایتالیا آمده و در شهر فلورانس مستقر است.

بنا بر گفته یک منبع امنیتی، مهدی فلورانس تردد غیرقانونی و زیادی به آلبانی داشته و تمامی مراودات و مبادلات مالی و کالایی شبکه مافیایی گروهک در آلمان و ایتالیا و با هماهنگی محمد تسلیمی و مرکزیت شبکه مافیای گروهک در آلمان صورت می گیرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.