اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه خودرو‌ها ویژه نوبت‌دار‌های زمستان

براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده در سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های داخلی، در راستای جلب رضایت متقاضیان محصولات یک گروه خودروسازی، برای آن دسته از متقاضیان دارای اولویت با نوبت زمستان ۱۴۰۲ امکان تبدیل اختیاری محصول انتخابی با هفت محصول قابل عرضه از دو شرکت دیگر فراهم شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از منیبان، سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی در اطلاعیه‌ای نسبت به طرح تبدیل اختیاری محصولات یکی از شرکت‌های خودروساز ویژه متقاضیانی که نوبت تحویل آن‌ها زمستان سال جاری تعیین شده اعلام کرد که از فردا به مدت سه روز (از دوشنبه لغایت روز چهارشنبه) می‌توانند خودروی خود را ابتدا لغو سفارش کرده و سپس از بین هفت محصول عرضه شده توسط دو شرکت خودروساز دیگر، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده در سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های داخلی، در راستای جلب رضایت متقاضیان محصولات یک گروه خودروسازی، برای آن دسته از متقاضیان دارای اولویت با نوبت زمستان ۱۴۰۲ امکان تبدیل اختیاری محصول انتخابی با هفت محصول قابل عرضه از دو شرکت دیگر فراهم شده است.

متقاضیانی که در فروش‌های یکپارچه محصولات خودروسازان داخلی دو محصول فیدلیتی و دیگنیتی با موعد تحویل زمستان ١۴٠٢ دریافت کرده‌اند می‌توانند از فردا (دوشنبه هفتم اسفند ماه) خودروی خود را به محصولی دیگر از محصولات عرضه شده توسط سایر شرکت‌های تولیدی که در ادامه جدول آن آمده است، تبدیل کنند.

برای این منظور متقاضیان از فردا (دوشنبه هفتم اسفند ماه) به مدت سه روز (تا پایان روز چهارشنبه ٩ اسفند ماه) فرصت دارند که از طریق سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو‌های داخلی (www.esalecar.ir) برای تبدیل خودروی خود اقدام کنند.

امکان تبدیل دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی با محصولات زیر فراهم شده است:

گفتنی است که برای این تبدیل، ابتداً متقاضی می‌بایست با مراجعه به صفحه جزئیات سفارش، نسبت به انتخاب گزینه لغو سفارش خود اقدام کند تا خودروی تخصصی قبلی حذف شود؛ پس از لغو سفارش محصول قبلی توسط متقاضیان، امکان انتخاب یک محصول از سبد محصولات اعلامی در سایت برای آن‌ها، میسر خواهد شد.

بدیهی است با توجه به ظرفیت محدود برخی از محصولات، در صورت تکمیل ظرفیت آن محصول، متقاضیان می‌بایست نسبت به انتخاب محصول دیگر از محصولات عرضه شده اقدام کنند.

پس از مشارکت متقاضیان در طرح تبدیل اختیاری، فراخوان توسط خودروساز جدید، برای مشتریان به جهت تکمیل وجه خودرو ارسال می‌شود؛ بدیهی است که عدم تکمیل وجه توسط مشتریان در زمان مقرر برای محصول جدید، که بازه‌ای هفت روزه در نظر گرفته شده است، به منزله انصراف از طرح تلقی خواهد شد و متقاضی از اولویت بندی خودرو داخلی در سامانه یکپارچه حذف می‌شود.

شایان ذکر است که در صورت لغو سفارش و عدم انتخاب محصول جدید، پس از پایان مهلت ثبت‌نام، سفارش متقاضی به محصول قبلی (همان خودروی تخصصی اول) بازگردانده می‌شود.

مجدد خاطرنشان می‌شود که از فردا، دوشنبه (هفتم اسفند ماه) الی چهارشنبه (نهم اسفند ماه) به مدت سه روز امکان تبدیل اختیاری محصولات فوق‌الذکر برای متقاضیان باقیمانده محصولات بهمن موتور از لیست انتظار مشتریان نوبت زمستان ۱۴۰۲ فراهم است و پس از اطلاع‌رسانی توسط خودروساز محصول جدید، امکان ثبت‌نام نهایی و تکمیل وجه به مدت هفت روز انجام می‌شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
17 نظر
 1. علی می گوید

  کسی به ایران خودرو عماد نداره

  1. حیدری می گوید

   دیگر کسی به خودروسازان اعتماد ندارد
   ازاعتمادمردم سو استفاده میکنند
   بعد خودرو جاگزین معرفی میکنند

 2. وحید می گوید

  این هفت تا که حوالشونو ۵۰میلیون هم میشه خرید

 3. حیدری می گوید

  گروه بهمن اگرنمی تونست به تعهد خودعمل کند چرانوبت زمستان داده

 4. ناشناس می گوید

  خوب من الان برم تعغیربدم بازم به قیمت ۴۰۲به مامیدین

 5. ناشناس می گوید

  مردم بازیچه خودتون کردین اخه نوبت زمستان پارس ثبت نام کردن یعنی سیصد میلیون یعنی پول ندارن در حد توان خودشون بعدش شما امدین چکار کردین بعداز یکسال انتظار اخرش چی شد یعنی دوبرابر مردم پول بزان تا جایگزینی بخرن بعدش امدین از دلیگنیتی حرف میزنید خدایش از بچه ها گمنام شهدا خجالت بکشید

 6. ناشناس می گوید

  ایران خودرو خجالت بکشید

 7. Hamed می گوید

  واقعا جای تاسف داره که وزارت صمت تا این اندازه بی کفایت هست که گروه بهمن براحتی از ایفای تعهداتش شانه خالی کرده و صراحتا اعلام کرده که مقصر تمام این مشکلات وزارت صمت هست. و وزارت صمت هم در برابر این همه متقاضی متضرر فقط سکوت کرده . چ کسی پاسخگوی این همه متقاضی متضرر خواهد بود؟؟؟؟

 8. محمد می گوید

  یه کلاهبرداری دیگه

 9. نعمت الله حسینی می گوید

  شما که نمی توانیدخودروی داخلی راتامین کنیدچرابه روسیه خودروصادرمیکندپس مشخص هست به فکرمردم نیستیدفقط به فکرمنافع خوتان هستیدهی خودروراگران میکنیدایابه به جوانان کشورهستید

 10. محمد امین می گوید

  خودرو سازی نیست دزد بازار

 11. ناشناس می گوید

  بهمن خودرو باید به نوبت دهی مردم احترام بگذارد و مردم را به سایر خودروسازان هدایت نکند این رضایتمندی مشتریان نیست

 12. ناشناس می گوید

  یک ماهه سرمایه مون رو نقد کردیم منتظر تکمیل وجه بهمن موتور هستیم الانم که انواع طرح تبدیلی میاره که اصلا ارزش خرید نداره مردم مسخره خودرو سازا شدن واقعا

 13. بهروز می گوید

  حرف از استاندارد برای پژو پارس زدن،خوب کدوم ماشین سایپا یا ایران خودرو استاندارد هستند که پژو پارس هم استاندارد بشه سمند مگه استاندارد میخان جایگزین بکنند،بازم ایرادی نداره چون همشون استاندارد نیستن بیان سمندو به قیمت پژو بدن راست میگن

 14. ناشناس می گوید

  حرف از استاندارد برای پژو پارس زدن،خوب کدوم ماشین سایپا یا ایران خودرو استاندارد هستند که پژو پارس هم استاندارد بشه سمند مگه استاندارد میخان جایگزین بکنند،بازم ایرادی نداره چون همشون استاندارد نیستن بیان سمندو به قیمت پژو بدن راست میگن

 15. ناشناس می گوید

  ایران.خودرو.دزد.است

 16. پارس زمستان می گوید

  خودرو سازان باعث میشن اعتماد مردم نسبت به آن نظام کمتر بشه بداد ثبت نامی که ای یکپارچه موعد زمستان را برا خودرو پارس در یابید ،دلیل بدع دی ایران خودرو وبیغرزش شدن پول قشر کارگر که طلای زن وبچشون رو فروختن باعث خودکشی جوانان شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.