اعتراف خانم بازیگر جوان: مجبورم در شب‌های مافیا شرکت کنم!

مریم مومن که این روزها حضوری پر رنگ در رئالیتی‌شوها و گیم‌شوهای شبکه خانگی دارد. دلیل این امر را نبود پیشنهادهای قابل توجه در عرصه بازیگری عنوان کرده. و گفته به دلیل گذران زندگی مجبور است در رئالیتی‌شوها حاضر شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، مریم مومن با بازی در سریال «بانوی عمارت» به شهرت رسید. اما همان طوری که خودش عنوان کرده بعد از این سریال، پیشنهادهای خوبی دریافت نکرد.

او الان حدود دوسالی است که در هیچ فیلم و سریالی بازی نکرده. و حضورش محمدود به شرکت در رئالیتی‌شوها و گیم‌شوهای شبکه خانگی شده است.

مومن در گفت وگویی انجام داده درباره کم‌کاری‌اش در عرصه فیلم و سریال و حضور پررنگش در رئالیتی‌شوها حرف زده. که گزیده‌ای از صحبت‌های او را در ادامه می‌خوانید.

* الان دو سال و نیم است که کار نکرده‌ام. اما برای خودم سینما و نمایش خانگی فضای جذاب‌تری دارد.
از طرفی هم فضای نمایش خانگی به واسطه چیزهایی که همه می‌دانیم خیلی طرفدار پیدا کرده است. و این که مردم خیلی راحت با رئالیتی‌شوها ارتباط برقرار می‌کنند خیلی جالب است و می‌تواند برای آن‌ها تفریح سالم و جذابی باشد.

* به نظرم بزرگترین ضعف این روزهای تلویزیون، نداشتن قصه‌های جذاب است. مردم با جامعه کاملا آشنا هستند و لزومی ندارد چیزی را از آن‌ها پنهان کنیم یا به شکل دیگری نشان دهیم.

اگر در آثار نمایشی، مردم را با واقعیت روبه‌رو کنیم و خود واقعی‌مان را به آن‌ها نشان بدهیم، ما و فیلم و سریال‌هایمان را می‌پذیرند.

ولی اگر ببینند که ما هم با آن‌ها نیستیم، حق دارند که نسبت به ما جبهه بگیرند و ما را دوست نداشته باشند و آثار ما را دنبال نکنند.

* در حال حاضر در تلویزیون، کارهای زیاد و خوبی ساخته نمی‌شود. و در تولیدات نمایش خانگی هم گاهی برای سپردن نقش‌ها تبعیض قائل می‌شوند. من از این قضیه گلایه‌مندم.
به من نقش‌های زیادی پیشنهاد می‌شود ولی چیزی که باید باشد نیست. بعد از سریال بانوی عمارت، هرکسی هم که جای من باشد، انتظار یک اتفاق و یک نقش ویژه‌ای دارد. که متاسفانه پیشنهادهای من آنقدری خوب و جذاب نبوده است.

از طرفی هم من هنرمندم و تنها راه امرار معاش من بازیگری است. پس یکی از دلایلی که ما به سراغ گیم‌شوهای نمایش خانگی می‌رویم، دلایل مادی است. برای خودم هم بسیار جذاب است که در یک بازی، کنار این همه چهره خوب و موفق و پیشکسوت قرار بگیرم.

* قبل از اینکه در برنامه شب‌های مافیا حضور داشته باشم، اسم این بازی به گوشم هم نخورده بود و تازه در این برنامه با مافیا آشنا شدم.
ولی چون بازی استدلال محوری است، آن را دوست دارم و می‌خواهم در این بازی خیلی حرفه‌ای‌تر بشوم. کلا بازی برایم جدی است.

من وقتی منچ هم بازی می‌کنم اگر ۶ نیاورم عصبی می‌شوم. و این طور نیستم که برای اینکه همه من را تایید کنند، نقش بازی کنم.

برای همین گاهی در بازی ممکن است عصبی بشوم یا ناراحت باشم و دوست دارم مردم صداقت من را بشناسند.

مریم مومن در حال حاضر رئالیتی‌شوهای «شب‌های مافیا؛ زودیاک» و «ضد» را از دو پلتفرم «فیلیمو» و «تماشاخونه» در حال انتشار دارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.