رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

انتشار بوی نامطبوع در اصفهان؛ ماجرا چیست؟

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان علت استشمام بوی نامطبوع و مشابه گاز در محدوده رهنان، خیابان امام خمینی (ره) و ملک‌شهر را توضیح داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از صداوسیما، منصور شیشه‌فروش گفت: حدود ساعت ۲۱ شب دیشب انتشار بوی تند و نامطبوعی مشابه با بوی گاز در محدوده رهنان، خیابان امام خمینی (ره) و ملک‌شهر اعتراض شهروندان را به همراه داشت و در تماس با سازمان آتش‌نشانی و شهرداری پیگیر موضوع شدند.

وی با بیان اینکه به دنبال گزارش‌ها، تیم‌های آتش‌نشانی برای بررسی موضوع به آن مناطق اعزام شدند افزود: در پی اعزام نیرو‌های آتش‌نشانی مشخص شد که تانکر تخلیه مواد شیمیایی، موادی را داخل لوله فاضلاب تخلیه کرده و متواری شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه تیم آب و فاضلاب وارد عمل و شست‌وشوی فاضلاب انجام شد، گفت: تا صبح این بو استشمام می‌شد، اما اکنون میزان این بو در این مناطق بسیار کمتر شده است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برای شناسایی و برخورد با متخلف وارد عمل شده است، افزود: ماده ریخته شده در فاضلاب در حال بررسی است و تدابیر ایمنی مناطق اجرا شده است.

شیشه‌فروش با تاکید بر اینکه شهروندان در صورت مشاهده رخداد این حوادث و تخلیه پسماند در فاضلاب یا زمین‌های بایر بلافاصله با شماره تلفن ۱۱۰ یا ۱۲۲ تماس بگیرند، گفت: تاکنون چندین مورد گزارش شده است که کارگاه‌ها و صنایع به جای انتقال مواد شیمیایی ضایعاتی به سایت‌های دفع پسماند، آن‌ها را در فاضلاب یا زمین‌های بایر تخلیه کرده‌اند. این اقدام تخلف است و با عاملان آن‌ها به‌شدت برخورد می‌شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.