انتقادهای شدید علیه لژیونری که کارنامه ای موفق بر جا گذاشت | یک خداحافظی شیک در انتظار مهدی طارمی!

درخشش مهدی طارمی در بازی دیشب پورتو و گلی که این بازیکن به ثمر رساند، بعد از مدت ها حجم انتقادها از او را کاهش داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، مهدی طارمی دیشب در دیدار تیم های پورتو و فامالیکائو، یکی از ۳ گل تیمش را به ثمر رساند و به دلیل عملکرد خوبش در این بازی، جایزه بهترین بازیکن زمین را دریافت کرد. پیش از به ثمر رسیدن این گل اما طارمی زیر تیغ تیز انتقادات رسانه های پرتغالی قرار گرفته بود؛ تا جایی که روزی نبود رسانه های مهم این کشور، یک تحلیل انتقادی علیه او منتشر نکنند.

طارمی پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن میدان اما در پاسخ به انتقادات فقط ۱۱ ثانیه مقابل دوربین حضور پیدا کرد و جایزه اش را به منتقدان نشان داد. به نظر می رسد عملکرد خیره کننده این بازیکن در لیگ پرتغال، خیلی ها را بد عادت کرده؛ تا آنجا که حتی فراموش شده او چه کارنامه ای از خود بر جا گذاشته است.

مهدی طارمی در سه فصل گذشته به ترتیب ۲۳ گل، ۲۶ گل و ۳۱ گل در رقابت‌های مختلف برای پورتو به ثمر رسانده است. می توانیم بگوییم خیره کننده ترین آمار برای یک لژیونر ایرانی در خط حمله؛ آن هم در فوتبال اروپا که اتفاقی مهم و به ندرت تکرار شده محسوب می شود.

بهترین بازیکنان دنیا هم نمی توانند هر فصل در تیم های خود بدرخشند و گلزنان تاریخ فوتبال جهان نیز هر سال آقای گل نمی شوند. البته این به معنای بستن درهای انتقاد به روی طارمی نیست؛ هر بازیکنی وقتی وارد میدان می شود، عملکردش از سوی منتقدان زیر ذره بین قرار می گیرد. به ویَژه طارمی که دیگر که در پرتغال یک بازیکن عادی نیست و مسلما سروصداهای ایجاد شده برای انتقال او به یک تیم اروپایی دیگر، بیش از همیشه طارمی را در کانون توجه رسانه ها قرار می دهد.

طارمی فصل آخر خود را در پورتو سپری می کند؛ بی تردید یک اختتامیه باشکوه برای او می تواند این خداحافظی را شیک و خاص جلوه بدهد. برای رسیدن به این مقصود، عملکرد موفقیت آمیز طارمی در این بازی باید تدوام پیدا کند؛ چرا که شاید پس از پورتو یک انتقال جذاب برای این بازیکن در راه باشد. آن روز خیلی دور نیست…

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.