انتقاد هاشمی‌نسب از کری‌های معمول؛ دروازه‌بان پرسپولیس مگر سال ۵۲ بوده که ۶ نشان می‌دهد؟!

مهدی هاشمی‌نسب مربی کنونی استقلال از جمله بازیکنانی است که سابقه بر تن کردن پیراهن هر دو تیم استقلال و پرسپولیس و گل‌زنی در دربی برای هر دوی آن‌ها را دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، مهدی هاشمی‌نسب مربی کنونی استقلال از جمله بازیکنانی است که سابقه بر تن کردن پیراهن هر دو تیم استقلال و پرسپولیس و گل‌زنی در دربی برای هر دوی آن‌ها را دارد.

هاشمی‌نسب چند روز پس از دربی پرحاشیه اردیبهشت سال ۹۴ طی مصاحبه‌ای که ۲۸ام همان ماه با خبرورزشی انجام داد، ضمن انتقاد از فضای ایجادشده در مسابقه مذکور گفت: دربی خیلی چنگی به دل نزد اما همین که با مساوی اعصاب خردکن تمام نشد باز هم جای شکرش باقی است. در مورد دعواهای بازیکنان دو تیم پس از پایان مسابقه هم حرف‌هایی به گوشم رسید؛ مثلا برایم جای سوال است که چرا حنیف عمران‌زاده این بار واکنش نشان داد در حالی که قبلا چنین کارهایی نمی‌کرد!

هاشمی‌نسب ادامه داد: چرا سوشا مکانی به عنوان دروازه‌بان پرسپولیس عدد ۶ را نشان می‌دهد؟ اصلا مگر سوشا در سال ۵۲ بوده که ۶ نشان می‌دهد؟ داستان استقلال هم همین است؛ بازیکنان استقلال نباید با عدد ۴ فرهاد مجیدی پز بدهند بلکه باید خودشان داخل زمین کاری کنند و بابت آن کری بخوانند نه این‌که با کار دیگران پز بدهند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.