رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

انتقام شهید صیادخدایی را خواهیم گرفت

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه «شهید صیادخدایی به دست شَقی‌ترین افراد یعنی صهیونیست‌ها به شهادت رسیده»، اظهار داشت: ان‌شاءالله انتقام او را از دشمنان خواهیم گرفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده سردار شهید حسن صیادخدایی از فرماندهان مدافع حرم که هفته گذشته در تهران در یک حمله تروریستی به شهادت رسید، با اشاره به رشادت‌های این شهید اظهار داشت: شهدایی که به دست صهیونیست‌ها به شهادت می‌رسند، شهدای بسیار بلندمرتبه و با مقام بسیار والاتری هستند، چراکه به دست بدترین افراد به شهادت رسیده‌اند و ان شاءالله انتقام او را از دشمنان خواهیم گرفت.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: این شهادت‌ها به قوام و دوام اسلام کمک می‌کند. چراکه اسلام از ابتدا بر پایه شهادت ماند و اگر شهادت حضرت امام حسین (ع) و ائمه اطهار نبود، اسلام هم نبود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امیدوارم که خداوند به ما توفیق ادامه راه این شهید را بدهد، خاطرنشان کرد: چنین افتخاری برای این خانواده مبارک و نادر است، چرا که این روز‌ها به ندرت کسی توفیق شهادت پیدا می‌کند. بازار شهادت در دفاع مقدس و جنگ داغ بود و هر روز تعدادی به شهادت می‌رسیدند، اما الان شهادت یک توفیق ناب است. خداوند فردی را به‌عنوان شهید به نزد خود می‌برد، که جایگاه بسیاری دارد.

سرلشکر سلامی با اشاره به شباهت شهادت شهید سپهبد علی صیادشیرازی و شهید صیادخدایی تاکید کرد: تا پیش از شهادت شهید صیادخدایی، یک شهید صیاد در ارتش داشتیم. پس از شهادت شهید صیادخدایی، سپاه نیز مفتخر به داشتن یک شهید صیاد شد. اگر به طریقه شهادت این دو شهید توجه کنیم، شیوه شهادت آن‌ها نیز مشابه یکدیگر است.

وی افزود: چند روز پیش که به قم سفر کرده بودم همه مردم خواهان این بودند که انتقام خون شهید صیادخدایی را بگیریم. همچنین در روز تشییع پیکر این شهید نیز مردم بر انتقام از قاتلان شهید صیادخدایی مُصِر بودند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نام شهید صیادخدایی جهانی شد، تصریح کرد: نام این شهید آوازه جهانی پیدا کرد و در جهان عزیز شد. در حالی که فردی گمنام بود و مردم او را نمی‌شناختند، اما به اذن خداوند یکباره انفجاری در جهان رخ داد و شهید صیادخدایی مانند خورشید در قله جهان درخشید. همه شهدا عزیز هستند و با کیفیت‌های متفاوتی به شهادت رسیدند، اما شهید صیادخدایی به نحوی به شهادت رسید که از انسان دلربایی می‌کند.

وی افزود: سیمای این شهید نیز بسیار مصمم، مطمئن و با صلابت است. او در این عالم آوازه جهانی پیدا کرد و اهل آسمان نیز او را به خوبی می‌شناسند.

سرلشکر سلامی، شهید صیادخدایی را الگویی مناسب برای جوانان جامعه دانست و اظهار داشت: اسلام با نام این شهدا ماندگار می‌شود و دین خدا بدون نام این شهدا ماندنی نیست.

وی ادامه داد: دشمن از قلب کاخ سفید و تل آویو او را ماه‌ها و سال‌ها، خانه به خانه و کوچه به کوچه تعقیب کرد تا در نقطه‌ای او را به شهادت برساند. عظمت این شهید به قدری است که دشمن با شهادت او خود را پیروز فرض می‌کند. شهید صیادخدایی در نگاه الهی نیز عظمت پیدا کرد و عزیز شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این که شهادت، زیباترین سرنوشت برای انسان‌هاست، خاطرنشان کرد: آن‌ها که شهادت این عزیزان را تحمل می‌کنند نیز در نزد خداوند بسیار عزیز هستند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.