انگیزه ویژه حسینی علیه سرخ ها

سرمربی آلومینیوم در تقابل با تیم سابق خود امیدوار به بهترین عملکرد از سوی شاگردانش است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، شاگردان سید مجتبی حسینی پس از اینکه با کسب سه پیروزی پیاپی به استقبال تعطیلات لیگ برتر رفتند و نتایج قابل توجهی داشتند، در شروع مجدد بازی‌ها علی‌رغم نمایش هجومی بهتر نسبت به مس رفسنجان نتیجه را واگذار کردند ولی فردا که میزبان تراکتور هستند، امید زیادی به برتری در حضور تماشاگران پرشور خود دارند.

مجتبی حسینی در حالی تیمش را آماده تقابل با تراکتور کرده که تجربه حضور در کادر فنی این تیم تبریزی را دارد و با شناخت کافی شاگردان خود را به مصاف این تیم پرمهره می‌فرستد و امیدوار است مثل دو بازی خانگی قبلی که موفق به کسب دو پیروزی شدند، بازهم نتیجه بگیرند.

این سرمربی که همراه با یحیی گل‌محمدی به تراکتور رفت و پس از آن دوران کوتاهی هدایت این تیم تبریزی را برعهده داشت، انگیزه خاصی همراه با آلومینیوم در جدال با سرخ پوشان تبریزی دارد و نمی‌خواهد تیمش در این بازی دست و پا بسته ظاهر شود و به همین دلیل بازیکنان خود را با آمادگی مناسب به این بازی رسانده است.

مجتبی حسینی که تیمش در تمام پنج بازی گذشته عملکرد هجومی بهتری نسبت به تمام حریفان داشته و در کسب پیروزی در دو مسابقه بدشانس بوده، امید زیادی دارد در تقابل با تراکتور دوباره توپ‌های شاگردانش تبدیل به گل شود تا بتوانند به یک برد خانگی دیگر برسند و موقتا صدرنشینی را تجربه کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.