رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اولین خروجی پرسپولیس در نیم فصل مشخص شد | خبر جنجالی درباره یاسین سلمانی و پورعلی گنجی

سرمربی پرسپولیس از همین حالا تصمیم گرفته نام یک بازیکن را در لیست مازاد تیمش قرار دهد.

به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، در چند روز اخیر شاید شایعات عجیبی و غیرباور اطراف پرسپولیس مطرح شده که منشا ان معلوم نیست و صحت آن قابل تردید است.

خیلی‌ها فکر کنند که یحیی گل‌محمدی در نظر دارد در نیم‌فصل به جای مرتضی پورعلی‌گنجی یا یاسین سلمانی بازیکن جذب کرده و آنها را از لیست خارج کند

این رسانه اما بلافاصله نوشت : در این مورد باخبر شدیم که یحیی اولین بازیکنی که در نیم‌فصل از لیستش خارج خواهد کرد نبیل باهویی خواهد بود. بازیکنی که با نظر رضا درویش و اطرافیانش جذب شد و مربیان پرسپولیس موافق این انتقال نبودند. یحیی برای اینکه ثابت کند نبیل در حد پرسپولیس نیست در چند بازی به او فرصت داد اما مهاجم سوئدی نه‌تنها موفق به گلزنی و دادن پاس گل تا اینجای فصل نشده بلکه در بازی با النصر حرکت تماشایی مهدی ترابی در پشت محوطه جریمه را با یک خطای بی‌مورد روی مدافع عربستانی خنثی کرد تا یحیی روی نیمکت حسابی شاکی شود. در همین راستا سرمربی پرسپولیس از همین حالا تصمیم گرفته نام نبیل را در لیست مازاد تیمش قرار دهد و چه بسا در بازی‌های آینده هم چندان به او اعتماد نکند. ناگفته نماند زمان جذب نبیل باهویی، مدیریت باشگاه پرسپولیس به یحیی گفته بود که در قرارداد او بندی آورده که اگر تا نیم‌فصل نتواند انتظارات کادرفنی را برآورده سازد سرمربی تیم می‌تواند او را در لیست مازاد قراردهد. با توجه به این مساله یحیی تصمیمش را گرفته که نبیل را نیم‌فصل از لیست تیمش خارج کرده و یک مهاجم خارجی گلزن جایگزین او کند. اینکه حالا ادعای مدیریت باشگاه پرسپولیس درمورد بند اشاره‌شده چقدر به واقعیت نزدیک است را باید تا نیم‌فصل صبر کرد. پیش از این باشگاه پرسپولیس از توافق با لیاندرو پریرا برای جدایی هم خبر داده بود اما این بازیکن برای دریافت مطالباتش سر از فیفا درآورد. ناگفته نماند اگر نبیل در قراردادش آورده باشد که در نیم‌فصل درصورت عدم رضایت کادرفنی باید از تیم جدا شود خودش نشان می‌دهد که چقدر بازیکن معمولی و به‌نوعی روی‌دست‌مانده‌ای بوده است! عملکرد نبیل نه‌تنها کادرفنی تیمش را نامید کرده بلکه سرخپوشان هم او را در حد تیم‌شان نمی‌بینند. لازم به ذکر است که باهویی با قرارداد ۳۵۰ هزار دلاری به پرسپولیس آمد و اگر تا نیم‌فصل نیمی از قراردادش را هم بگیرد باید بسیار راضی باشد. البته اگر ادعای مدیریت باشگاه پرسپولیس از اضافه کردن آن بند صحت داشته باشد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.