رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اولین نمایشگاه بین‌المللی حیوانات اهلی و سگ‌های کار

اولین نمایشگاه بین المللی حیوانات اهلی و خانگی تهران با برنامه های متنوع فرهنگی، آموزشی و دامپزشکی در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود.

به گزارش اینتیتر، جشنواره خرگوش ها و جوندگان خانگی از جمله بخش های جذاب این نمایشگاه است که طرفداران بسیاری در بین شهروندان دارد. فستیوال قناری های اصیل و زیبا نیز یکی دیگر از بخش های جذاب در بخش پرندگان زینتی این نمایشگاه است. در همین حال برگزاری کارگاه ارزیابی نژادی گربه اصیل ایرانی (Persian Cat ) با حضور نماینده فدراسیون جهانی گربه (WCF) که برای اولین بار در کشور برگزار می شود، نیز از مهمترین بخش های این نمایشگاه محسوب می شود.

اولین نمایشگاه بین المللی حیوانات اهلی و خانگی، صنایع و خدمات دامپزشکی وابسته با حمایت سازمان دامپزشکی کل کشور، به مدت چهار روز از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۳ آبان ماه سال جاری در سالن اصلی سایت نمایشگاهی شهر آفتاب، با وسعت ۹ هزار متر مربع و به منظور معرفی و ارائه تولیدات و محصولات داخلی حوزه دام کوچک اعم از انواع حیوانات خانگی، خوراک و تجهیزات نگهداری این حیوانات و نیز معرفی توانمندی های کلینیک ها و بیمارستان های دامپزشکی کشور برگزار می شود.

حمایت از اشتغال و تولید ملی حیوانات خانگی و مواد و تجهیزات و خدمات وابسته به آن که از ظرفیت بالایی برای تولید ارزش افزوده و صادرات در کشور برخوردار است، چشم انداز اصلی برگزاری این نمایشگاه محسوب می شود.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت و بازدید از این نمایشگاه به نشانی سایت persiapetexpo.com مراجعه فرمایند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.