ایراد قرارداد گولسیانی چیست؟ | دردسر تازه باشگاه پرسپولیس

ایراد قرارداد گولسیانی چیست؟ چه مشکلی برای باشگاه پرسپولیس به وجود می آید؟ در ادامه این مطلب بخوانید.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا،‌ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بعد از بررسی پرونده باشگاه پرسپولیس در قرارداد گولسیانی این باشگاه را به خاطر نقض برخی بندهای دستورالعمل نقل‌وانتقالاتی به کسر یک امتیاز و جریمه ۱۰ میلیارد تومانی محکوم کرد.

پیش از این در خبرها آمده بود ایرادی که باعث شده باشگاه پرسپولیس محکوم به کسر امتیاز و جریمه نقدی شود، قبول پرداخت مالیات گولسیانی بوده اما حالا ایسنا اطلاعاتی به دست آورده که نشان می‌دهد فقط همین مورد باعث محکومیت پرسپولیس نشده و یک دلیل دیگر هم وجود داشته است.

بر اساس اطلاعاتی که از طریق یک مقام مطلع در فدراسیون فوتبال در اختیار ایسنا قرار گرفته است، در قرارداد گولسیانی بندی وجود داشت که بر طبق آن پرسپولیس پذیرفته هزینه منزل و خودروی این بازیکن را بپردازد اما در این بند عدد دقیقی ذکر نشده و همین موضوع هم از نظر کمیته انضباطی تخلف قلمداد شده است.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بر این باور بوده که اگر باشگاهی پرداخت هزینه منزل و خودروی بازیکنی را برعهده بگیرد باید عینا مبلغ تعهد شده را در قرارداد ذکر کند تا مبلغ بیشتری بابت هزینه منزل و خودرو به بازیکن پرداخت نشود و به نوعی قانون سقف بودجه دور زده نشود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.