ایفای نقش‌های متفاوت را دوست دارم

بازیگر فیلم سینمایی «شادروان» گفت: من ابتدای راه بازیگری هستم و دوست دارم تجربه کنم.

به گزارش اینتیتر به نقل از میزان،‌ سینا مهراد درباره تجربه حضور خود در عرصه بازیگری گفت: شاید در ابتدا همه فکر کنند که حضور من در بازیگری صرفا به دلیل پدرم است، اما واقعیت این است که اگر هم پدرم در این ورود سهمی داشته باشد که طبیعی هم هست، اما برای بقا در سینما خود فرد باید زحمت بکشد.

وی در همین رابطه ادامه داد: بسیاری از بازیگران را داشته ایم که پدر و یا مادرشان در بازیگری بوده اند، اما این عاملی نبوده تا در ادامه راه موفق باشند، شاید حضور یک کارگردان در خانواده کار را برای فرد آسان کند که کاملا طبیعی است، اما باید دید بعد از چند فیلم آن بازیگر چه روندی را پیش می‌گیرد.

بازیگر فیلم سینمایی «شادروان» در همین راستا تاکید کرد: در تمامی مشاغل این چنین است، مثلا می‌بینیم که یک فرزند نجار احتمال بیشتری دارد که به سمت شغل پدر برود، اما اینکه در آن کار موفق شود به خودش و استعدادش بستگی دارد. من ابتدای راه بازیگری هستم و دوست دارم تجربه کنم، از تجربه کردن و شکست هم نمی‌ترسم و به همین دلیل ایفای نقش‌های متفاوت را دوست دارم.

این بازیگر جوان سینما پیرامون ایفای نقش در فیلم سینمایی «شادروان» افزود: نقشم در فیلم سینمایی «شادروان» نسبت به کارنامه کاری من در آثاری همچون سریال «پدر» و «آقازاده» کاملا متفاوت است.

وی در همین راستا ادامه داد: البته این را بگویم که نقشم در شادروان خیلی سخت و چالش برانگیز نبود، من سعی کردم برای رسیدن به این نقش روال درست یک بازیگر را سپری کنم و به همین جهت تمرینات بسیاری برای آن انجام دادم.

این بازیگر سینما در همین رابطه اضافه کرد: نمی‌خواستم بی‌گدار به آب بزنم، به همین دلیل باری به هر جهت این نقش را نپذیرفتم، این نقش را زمانی پذیرفتم که می‌دانستم می‌توانم آن را به بهترین شکل ممکن ایفا کنم، من مطمئن بودم که می‌توانم این نقش را عالی بازی کنم.

وی درباره لهجه خود در این فیلم اضافه کرد: در مورد لهجه دقت و تمرینات زیادی را انجام دادیم تا بتوانیم لهجه‌ای واقعی به مخاطب ارائه کنیم. برای این فیلم به پایین شهر رفتم، قدم زدم و برای مدتی در باشگاه جنوب شهر تمرین کردم تا بتوانم با زیست آن‌ها آشنا شوم. این اتفاق آنقدر تکرار شد تا در نهایت با حسین نمازی در یک لهجه به توافق رسیدیم.

وی درباره همبازی شدن با نازنین بیاتی تاکید کرد: نازنین بیاتی مثل خواهر من است، من علاوه بر بیاتی با تمامی گروه بازیگران راحت بودیم، رویا تیموریان به عنوان بزرگ ما کمک کرد تا درنهایت همه جای درست خود را پیدا کنند تا خروجی درستی به مخاطب ارائه شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.