این ذهن اقتصادی است یا بیماری فرهنگی؟ حوله و لباس امضاشده رونالدو قبل از آمدنش آماده بود! | وقتی مدیر پرسپولیس دخترش را به دیدن رونالدو ببرد از بقیه چه توقع!

فضای مجازی پر شده از رونالدو، انواع و اقسام محصولات ستاره پرتغالی که تنها ۳۶ ساعت در کشورمان است اما به اندازه ۳۶۰ روز تولید داشته!

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، چند روز قبل در خبرورزشی مطلبی نوشتیم و هشدار دادیم که چون قرار است رونالدو به ایران بیاید گول دلال‌ها را نخورید و حواستان به کلاهبرداران باشد!

آن مطلب تنها یک پیش‌بینی نبود، مشاهدات عینی بود از تلاش گروهی که داشتند رقم عکس با رونالدو را بین خود تعیین می‌کردند! گروهی دیگر ده‌ها حوله و لباس مختلف با امضای جعلی رونالدو را آماده کرده بودند و سومی…

بله ! از یک ماه قبل خیلی‌ها به دنبال این بودند تا از همین حضور ۳۶ ساعته ستاره پرتغالی بار خود را ببندند و پولی کلان به جیب بزنند. البته که حضور رونالدو بهانه بود و اصل ماجرا همان مثل معروف که «تا ابله هست، مفلس در نمی‌ماند!»

فقط به اخبار همین ۲۰ ساعت اخیر نگاه کنید؛ آبروریزی جهانی دنبال رونالدو دویدن هیچ، اهانت دیگران به ایرانی هم فدای سرمان، مدیر هتل اسپیناس گفت ۳۲ نفر هر کدام مبلغ ۴۳میلیون تومان اتاق در این هتل گرفتند تا شاید رونالدو را ببینند! یعنی این ۳۲ نفر کوچک‌ترین شناختی از فوتبال نداشتند که بدانند تیم‌های فوتبال معمولا چند طبقه از هتل را به طور کامل اجاره می‌کنند و به ازای هر ستاره چند بادیگارد استخدام می‌کنند! اگر ما با هر تیم ورزشی کلی مهمان مسئول و غیرمسئول را می‌فرستیم، آن‌ها نیروی حراست با خود می‌آورند تا از سرمایه‌هایشان مراقبت کنند!

پسربچه‌ای که گریه کرده موفق به ملاقات رونالدو شد. در انسان‌دوستی ستاره پرتغالی شکی نیست اما چرا کسی نمی‌گوید پدر این پسر ۵۰میلیون تومان برای یک شب هزینه کرده در حالی که هزاران پدر شرمنده فرزندانشان هستند؟ و این‌که ناگهان طرف سلبریتی شد و برای صفحه‌اش تبلیغ می‌آید شک برانگیز نیست؟!

آن‌یکی امضای رونالدو را ۱۰میلیارد تومان مقطوع به مزایده گذاشته یعنی حتی چانه هم نزنید! عکس‌هایی از لباس‌های امضاشده رونالدو به کارمندان هتل منتشرشده که خیلی‌ها هفته قبل آن‌ها را که آماده شده بود دیده بودند!

کسی نمی‌گوید که النصر از ترس ازدحام تمرین خود را لغو کرد یا در عرض یک ساعت ۱۳۰هزار نفر فالوئر راننده اتوبوسی شدند که رونالدو را از فرودگاه به هتل برد؛ آن هم نه به تنهایی که بتواند دو کلام با او صحبت کند؛ کل تیم را برد! همه می‌دانیم که رونالدو در حلقه محافظانش است!

وقتی مدیر پرسپولیس دخترش را برای دیدن رونالدو می‌برد و از موقعیت خود سوءاستفاده می‌کند، دیگر از این عزیزان چه توقعی است؟

آن‌ها که خود را دروازه‌بان النصر معرفی و می‌خواستند وارد هتل شوند، جماعتی که تپه نوردی کرده تا فقط هتل محل اقامت رونالدو را از نزدیک لمس کنند اما نان برای شب ندارند، آن‌ها که می‌خواستند تونل به داخل هتل بزنند، آن‌ها که درب هتل را کندند و به محوطه خسارت زدند و …

البته نگران هزینه‌های خرابی هتل نباشید، هم عربستانی‌ها پول دارند و هم به چشم برهم‌زدنی این مبلغ جبران می‌شود. هنوز بعد از ۵۰ سال اتاق شماره ۲۳ هتل آتلانتیک به چند برابر قیمت رزرو می‌شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.