ایوانکا ترامپ به شایعات دامن زد

در بحبوحه گزارشات درباره اینکه دختر و مشاور ارشد رییس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا یک قطعه زمین ۳۰ میلیون دلاری برای ساخت خانه‌ای در نزدیکی شهر “میامی بیچ” در ایالت فلوریدا خریداری کرده و احتمالا کاندیداتوری برای سنا را در نظر دارد، گمانه‌زنی‌ها درباره حرفه وی پس از خروج از کاخ سفید رو به افزایش است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، ایوانکا ترامپ، دختر و مشاور ارشد دونالد ترامپ، رییس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا کاندیداتوری برای سنا در آینده نزدیک را نه رد کرده و نه علنا جاه‌طلبی‌ها و انگیزه‌های سیاسی خود را انکار کرده است. اگر ایوانکا ترامپ تصمیم بگیرد که جا پای پدرش بگذارد، ایالت فلوریدا که دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ رای آن را به دست آورد می‌تواند سکوی پرتاب بالقوه‌ای برای وی باشد.

به گزارش اسپوتنیک، ایوانکا ترامپ در یکی از کارزارهای انتخاباتی ماه اکتبر در فلوریدا با عنوان “آمریکا را مجددا باعظمت سازیم” پدر خود را معرفی کرد تا روی صحنه بیاید و سخنرانی کند اما در جریان این کمپین برنامه‌های انفرادی را نیز برای خود در ایالت فلوریدا برگزار کرد و چهره خودش را بیش از پیش به مردم شناساند.

دونالد ترامپ در فلوریدا شناخته شده و محبوب است. اگر ایوانکا ترامپ می‌خواهد برای فرمانداری فلوریدا کاندیدا شود، باید پیش از رسیدن به این سمت هفت سال در این ایالت اقامت داشته باشد. این بدان معناست که هر اقدامی در این مسیر نمی‌تواند زودتر از سال ۲۰۲۸ اتفاق بیفتد.

براساس گزارشات، دیگر فرزندان دونالد ترامپ و یا همسرانشان نیز حرفه‌ها و مشاغل سیاسی را برای خود در نظر گرفته‌اند. براساس گزارش روزنامه نیویورک تایمز، لارا ترامپ، همسر اریک ترامپ، پسر دوم دونالد ترامپ احتمالا در رقابت‌های ۲۰۲۲ سنا در ایالت کارولینای شمالی نامزد خواهد شد.

براساس گزارش بیزینس اینسایدر، دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد ترامپ نیز نامزدی برای ریاست انجمن ملی سلاح را در نظر دارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.