رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

بازیکنان جدید کار باشگاه پرسپولیس را سخت کردند

اگر اتفاق خاصی نیفتد قرارداد سیامک نعمتی با باشگاه پرسپولیس همین هفته تمدید خواهد شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، سیامک نعمتی از جمله بازیکنانی است که قراردادش به پایان رسیده و هنوز خبری از رفتن یا ماندنش نیست. نعمتی گفته بود پیشنهادهایی از خارج دارد اما دوست دارد در پرسپولیس بماند اما مشخص نشد از کجا و چه تیمی پیشنهاد گرفته است.

بیشتر بخوانید:

یحیی در گفت و گو با درویش خواستار تمدید قرارداد با نعمتی شده است، سیامک نعمتی می‌تواند در دفاع راست، هافبک راست و چپ و حتی خط حمله بازی کند اما فصل گذشته اغلب به دلیل مصدومیت از ترکیب اصلی دور شد و نتوانست مثل گذشته خوش بدرخشد.

با این وجود یحیی گل محمدی همچنان به او اعتقاد دارد و خوب می‌داند سیامک نعمتی می‌تواند رقیب خوبی برای ستاره‌هایش باشد. سرمربی پرسپولیس با خرید دانیال اسماعیلی‌فر آن قدر خیالش از بابت سمت راست خط دفاعی راحت شد که قید رامین رضاییان را زده و به باشگاه اعلام کرد نیازی به او ندارد.

یحیی گل محمدی مطمئن است در صورت محرومیت یا مصدومیت احتمالی دانیال اسماعیلی‌فر می‌تواند روی سیامک نعمتی برای بازی در دفاع راست حساب کند. همچنین سیامک نعمتی به عنوان هافبک راست هم قادر است با دانیال اسماعیلی‌فر زوج خوبی باشد. برهمین اساس سرمربی پرسپولیس از باشگاه خواسته است هر چه زودتر قرارداد سیامک نعمتی را تمدید کند.

شماره ۸۸ پرسپولیس در حال حاضر از فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان پیشنهاداتی دارد و حتی شنیده می‌شود سپاهانی‌ها نیز به او پیشنهاد داده‌اند. آنچه شاید کمی این پروسه را طولانی تر کرده رقم قرارداد درخواستی سیامک نعمتی است. مدیربرنامه‌های سیامک نعمتی و مدیران باشگاه پرسپولیس مشغول چانه زنی هستند و پیش بینی می‌شود در نهایت همین هفته به یک نقطه مشترک و تفاهم برسند.

گفته می‌شود سیامک نعمتی از رقم قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس با خبر شده و بر همین اساس درخواست رقم بیشتری برای تمدید کرده است. او به عنوان یکی از قدیمی‌ها و ستاره‌های فصول گذشته پرسپولیس که گل صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را در دیدار نیمه نهایی برابر السد قطر زد حالا مشغول چانه زنی است اما با این حال مشکلی وجود ندارد و به زودی زیر برگه قراردادش را امضا خواهد کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.