رسانه خبری این تیتر

بازی‌های جدید PS Now مشخص شدند

دو بازی بعدی PS Now لو رفته‌اند و ظاهرا مشترکین این سرویس در ماه نوامبر(۱۰ آبان تا ۹ آذر) یک بازی کلاسیک پلی‌استیشن ۲ و یکی از بازی‌های محبوب پلی‌استیشن ۴ را دریافت خواهند کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، سرویس PS Now شاید به اندازه‌ی ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) محبوب نباشد، اما تعداد بازی‌های بیشتری نسبت به رقیب خود دارد و به نظر می‌رسد که عناوین ماه نوامبر آن، این مجموعه‌ را با بازی‌های عالی بیشتر تقویت کنند.

روز گذشته بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس به صورت زودهنگام فاش شدند و در حالی که گیمرهای پلی‎‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ تا حد زیادی روی بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس تمرکز کرده‌اند، عناوین لو رفته‌ی PS Now نیز جالب توجه به نظر می‌رسند.

اگر این اطلاعات دقیق باشد، بازی‌های ماه نوامبر PS Now شامل Mafia: Definitive Edition و Celeste می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید اولی بازسازی Mafia است، عنوانی که بسیاری آن را در سال ۲۰۰۲ در پلی‌استیشن ۲ به یاد خواهند آورد. این بازسازی که به طور کامل بازی را از ابتدا بازسازی می‌کند، سال گذشته منتشر شد. در همین حال، عنوان Celeste که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، یکی از تحسین شده‌ترین بازی‌های آن سال و حتی نسل خودش بود.

توجه داشته باشید که این اطلاعات رسمی نیستند و فعلا باید به چشم یک شایعه به آن‌ها نگاه کرد، البته خوشبختانه در روزهای آینده اطلاعات بیشتری را در مورد عناوین ماه نوامبر PS Now دریافت خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.