رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

بازی Total War: Warhammer 3 تاخیر خورد

استودیوی سازنده‌ی بازی Total War: Warhammer 3 امروز در خبر بدی اعلام کرد که این عنوان فعلا در اختیار بازی‌بازان قرار نمی‌گیرد. ظاهرا مشکلاتی در روند توسعه‌ی این بازی صورت گرفته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، دو استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) و سگا که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر بازی Total War: Warhammer 3 را به عهده دارند، امروز از تاریخ در عرضه‌ی آن خبر دادند. این بازی ابتدا قرار بود امسال به وسیله‌ی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد اما این اتفاق نخواهد افتاد. این طور که به نظر می‌رسد، تیم سازنده سال آینده را زمان مناسبی برای انتشار آن دانسته‌اند.

در ادامه بخشی از پیام تیم سازنده را با هم می‌خوانیم: «حدود یک دهه است که بر روی توسعه‌ی سری Total War: Warhammer کار می‌کنیم و از این بابت خوشحال هستیم. بنابراین می‌دانیم که به کار بردن چه چیزهایی، بازی‌بازان را در این فرنچایز خوشحال می‌کند. سعی می‌کنیم عجله‌ای برای عرضه‌ی نسخه‌ی جدید نداشته باشیم و تغییراتی را در آن اعمال نماییم. به همین دلیل، باید به شما بگوییم که Total War: Warhammer 3 در سال ۲۰۲۲ به انتشار خواهد رسید.

تلاش ما این است که انتظار هواداران بیش از حد نباشد. در این بین هم اطلاعات زیادی از این نسخه داریم تا با شما به اشتراک بگذاریم. این اطلاعات را با تصاویر و تریلرهای تازه‌ای در اختیار شما خواهیم گذاشت. مطمئن باشید که این بازی دیگر تاخیر نمی‌خورد و به زودی با تاریخ انتشار جدید همراه شما خواهیم بود.»

Total War: Warhammer 3 عنوانی جالب و سرگرم کننده است که تا این جا شاهد تصاویر و تریلرهای زیادی از آن بوده‌ایم.

به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، ان‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.