رسانه خبری این تیتر

باند خانوادگی توزیع ماده مخدر شیشه منهدم شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از شناسایی و انهدام باند خانوادگی توزیع ماده مخدر شیشه در تهران خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران اظهار کرد: در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت گروهی از توزیع کنندگان ماده مخدر شیشه در پایتخت، پرونده‌ای در این خصوص در پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب تشکیل شد.

وی افزود: در بررسی‌های پلیس مشخص شد که فردی با هویت ف در خیابان باقرخان تهران محلی را پاتوق کرده و به همراه مادر و یکی دیگر از بستگانش نسبت به توزیع ماده مخدر شیشه در بین جوانان اقدام کرده است.

رئیس پلیس مبارزه به مواد مخدر فاتب تصریح کرد: همچنین مشخص شد که نفر سوم این باند در شهرک بروجردی در زمینه توزیع متافتامین فعالیت دارد.

وی افزود: با توجه به اخذ دستور قضایی مبنی بر دستگیری متهمان، طی دو عملیات جداگانه سرکرده باند در خیابان باقرخان و دیگر اعضای باند نیز در شهرک بروجردی توسط پلیس دستگیر شدند و مقدار ۴ کیلوگرم ماده مخدر شیشه از منزل مسکونی آن‌ها کشف و ضبط شد.

سرهنگ بخشنده گفت: پس از دستگیری متهمان مشخص شد فرد دیگری در کیانشهر در زمینه توزیع مواد مخدر فعالیت دارد که با شناسایی هویت وی، متهم در یک عملیات دیگر دستگیر و مقدار ۲ کیلو و ۲۸۰ گرم ماده مخدر شیشه از مخفیگاه وی کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه در مجموع ۶ کیلو و ۲۸۰ گرم ماده مخدر شیشه و انواع ادوات مصرف مواد مخدر از مخفیگاه متهمان کشف شد، خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری جهت سیر مراحل قانونی به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب منتقل شدند و پس از بررسی جزییات موضوع و تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.