رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

بانک آینده همراه و حامی سپیدپوشان مدافع سلامت

نام‌گذاری سال‌روز ولادت حضرت زینب سلام‌الله‌علیها به روز پرستار، فرصت فرخنده‌ای برای قدردانی از این گروه فداکار جامعه است.

به گزارش اینتیتر به نقل از روابط عمومی بانک آینده، دوران ویژه کرونا، یکی از دشوارترین مقاطع برای کادر سلامت، به‌ویژه پرستاران گرامی کشور بود. از این رو، بانک آینده در مسیر ایفای نقش خود در انجام مسئولیت‌های اجتماعی؛ کوشید تا با اجرای موفقیت‌آمیز طرح ویژه «حمایت از فرشتگان سلامت»، قدردانی خود از کادر درمانی سراسر کشور در مبارزه با کرونا را ابراز نماید.

بانک آینده به‌عنوان یکی از بانک‌های پیش‌رو در تقدیم خدمات و محصولات متمایز بانکی، در کنار حمایت از رشد و توسعه اقتصادی کشور در ابعاد گوناگون به حوزه‌های مختلف تخصصی، عمومی و کسب‌و‌کار مانند: شرکت‌های فناوری و دانش‌بنیان، بخش‌های صنعت و معدن، گردشگری، فرهنگی، کشاورزی، ازدواج، فرزندآوری، بهزیستی، اشتغال‌زایی و ارتقای توان تولیدی کشور، ارائه تسهیلات ویژه و غیرحضوری «حمایت از فرشتگان سلامت» را انجام داد.

این بانک در بیش از ۳۰۰ بیمارستان اصلی و معین ارائه‌دهنده خدمات به بیماران کرونایی، در مجموع ۵۰،۵۲۸ فقره تسهیلات به‌مبلغ کلی بالغ بر ۱۰،۰۰۰ میلیارد ریال پرداخت نمود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.