تمهیدات پلیس پیشگیری تهران برای دربی

کد خبر : ۴۳۰۳۴
تمهیدات پلیس پیشگیری تهران برای دربی

از آمادگی کامل نیرو‌های پلیس پیشگیری در روز جاری برای تامین امنیت حضور تماشاچیان در مسیر‌های منتهی به ورزشگاه آزادی خبر داد.

به گزارش اینتتیر به نقل از میزان، سرهنگ کیوان ظهیری درباره تمهیدات پلیس پیشگیری پایتخت در برقراری نظم و امنیت دربی روز جاری اظهار کرد: نیرو‌های کلانتری‌های تهران از ساعت ۱۲ امروز در میادین اصلی و مسیر‌های منتهی به ورزشگاه با خودرو و موتورسیکلت مستقر خواهند شد و این استقرار تا ساعاتی پس از پایان بازی ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه بسیاری از تماشاچیان عزیز از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند در این خصوص نیز تمهیداتی اندیشیده شده است که ماموران انتظامی در ایستگاه‌های اتوبوس که منتهی به میدان آزادی می‌باشند را به صورت ویزه تحت پوشش قرار می‌دهند و از سوی دیگر ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی که در خط ۵ واقع شده است با حضور ماموران پلیس مترو، امنیت آن دسته از تماشاچیان که از این نوع سیستم حمل و نقل استفاده می‌کنند را تامین خواهند کرد.

سرهنگ ظهیری به تماشاچیان توصیه کرد ضمن رعایت قوانین و مقررات و همکاری با پلیس جهت برگزاری یک مسابقه جذاب به هشدار‌های اعلامی در خصوص پیشگیری از سرقت توجه داشته باشند. به هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی و حضور در استادیوم و نشستن و برخاستن از صندلی و خروج از ورزشگاه که با ازدحام جمعیت مواجه خواهیم بود مراقب گوشی‌ها و مدارک هویتی خود باشند و اشیا قیمتی همراه نداشته باشند و متداولترین نوع سرقت از تماشاچیان سرقت گوشی و جیب بری می‌باشد که هوشیاری آنان قطعا عامل مهمی در پیشگیری از آن می‌باشد.

رییس پلیس پیشگیری افزود: شهروندانی که خودرو‌های خود را در بیرون ورزشگاه پارک می‌کنند از قرار دادن وسایل شخصی و ارزشمند خودداری کنند و خودرو خود را به تجهیرات ایمنی مجهز کنند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: گشت‌های کلانتری‌های همجوار ورزشگاه و نیز ماموران ۱۱۰ به صورت گسترده تری نسبت به روز‌های عادی حوالی ورزشگاه حضور دارند تا ضمن گشت زنی‌های پیشگیرانه در صورت نیاز شهروندان بتوانند در سریع‌ترین زمان خدمات رسانی را انجام دهند.

نظرات بینندگان