نیمه بیهوش بودم که با دوستانش به من تجاوز کردند ...

کد خبر : ۳۵۱۱۰۷
نیمه بیهوش بودم که با دوستانش به من تجاوز کردند ...

پسرشیطان صفت با دوستانش به دختری جوان تعرض کردند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایران، زنی با مراجعه به پلیس از پسر جوانی به اتهام دزدیدن و تعرض به دخترش و همچنین سرقت از وی شکایت کرد.

چندی قبل زن میانسالی به اداره پلیس رفت و از ربوده شدن دخترش توسط چند مرد خبر داد: دخترم برای خرید از خانه خارج شده بود که ساعاتی بعد با حالی بد به خانه برگشت و مدعی شد چند نفر او را ربوده و مورد تعرض قرار داده‌اند. بلافاصله دختر ۲۰ ساله‌ام را به بیمارستان منتقل کردیم. به دنبال این شکایت تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.دختر ۲۰ ساله پس از بهبودی نسبی در تحقیقات گفت: چندی قبل در فضای مجازی با پسری به نام اویس دوست شدم، اما بعد از مدتی از آنجایی که با هم اختلاف داشتیم این دوستی را قطع کردم. روز قبل از حادثه به عطاری رفته بودم که اویس را آنجا دیدم. کمی حرف زدیم و او گفت با دختر دیگری نامزد کرده و می‌خواهد ازدواج کند و بعد هم رفت. به خودم که آمدم، دیدم گوشی تلفنم همراهم که روی میز عطاری بود ناپدید شده است. دوربین‌های عطاری را که نگاه کردیم مشخص شد اویس آن را برداشته است.

وی ادامه داد: بلافاصله با او تماس گرفتم و گفتم گوشی‌ام را پس بده، اما او گفت اگر گوشی ات را می‌خواهی باید یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به حسابم واریز کنی. از یکی از دوستانم ۶۰۰ هزار تومان قرض گرفتم و قرار شد مابقی را فردا به او پرداخت کنم. روز حادثه برای گرفتن گوشی و پرداخت مابقی پول به محل قرار با اویس رفتم، اما او به من آبمیوه تعارف کرد و گفت می‌خواهد آشتی کند.

دختر جوان گفت: من هم آبمیوه را خوردم، اما ناگهان بی‌هوش شدم و دیگر نفهمیدم چه شد تا اینکه وقتی به هوش آمدم خودم را داخل یک خودرو پراید دیدم. اویس به همراه دوستانش مرا که هنوز گیج بودم به طبقه دوم ساختمانی در جنوب تهران برده و به زور به من تعرض کردند.

به دنبال اظهارات دختر جوان، متهم بازداشت شد، اما در تحقیقات منکر ماجرای آدم‌ربایی و تعرض شد و گفت: سرقت گوشی و اخاذی را قبول دارد، ولی من به این دختر تعرض نکردم بلکه دوستانم این کار را انجام داده‌اند.

وی افزود: من فقط می‌خواستم از او انتقام بگیرم، چون او تنها دختری بود که دوستی‌اش را با من به هم زد. با هر دختری که دوست می‌شدم به من التماس می‌کرد که با او ازدواج کنم، اما این دختر دوستی‌اش را هم با من تمام کرد به همین خاطر کینه به دل گرفته و از او سرقت کردم و پول خواستم.

بازپرس دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت دوستان اویس و بررسی اظهارات او را صادر کرد.

 

نظرات بینندگان