جزییاتی درباره فروش فوق العاده کوراندو و هاوال H6 در سامانه یکپارچه + قیمت

کد خبر : ۳۵۲۰۹۷
جزییاتی درباره فروش فوق العاده کوراندو و هاوال H6 در سامانه یکپارچه + قیمت

متقاضیان و اولویت های مجاز در طرح خودروهای وارداتی باید نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام اقدام کنند. در همین رابطه متقاضیان خودروهای کوراندو و هاوال H6 باید نسبت به واریز وجه خودرو از صبح روز سه‌شنبه 27 تیر تا جمعه 29 تیر اقدام کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، متقاضیان و اولویت های مجاز در طرح خودروهای وارداتی باید نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام اقدام کنند. در همین رابطه متقاضیان خودروهای کوراندو و هاوال H6 باید نسبت به واریز وجه خودرو  از صبح روز سه‌شنبه 27 تیر تا جمعه 29 تیر اقدام کنند.

بر اساس اطلاعیه بهمن موتور به عنوان وارد کننده این خودروها، تکمیل فرآیند ثبت‌نام و واریز وجه متقاضیان، صرفاً به صورت آنلاین و از طریق سایت https://bahman.iranecar.com/bmcars امکان‌پذیر است.

قیمت نهایی خودروهای کوراندو و هاوال H6

قیمت نهایی خودرو بر اساس رقم نهایی در زمان تحویل منطبق با ضوابط و دستورالعمل‌های جاری از سوی شورای رقابت و سایر نهادهای نظارتی تعیین و مشخص می‌شود. از این رو مبلغ علی‌الحساب پرداختی مشتری در زمان ثبت‌نام واریز شده و در صورت بروز هرگونه افزایش یا کاهش قیمت در زمان تحویل خودرو مطابق با ضوابط قانونی، اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

این اطلاعیه درباره‌ی خودروهای KORANDO و HAVAL H6-HEV در قالب طرح فروش فوق العاده غیرقطعی است. خودروهای HAVAL H6-HEV و KORANDO دارای گارانتی به مدت ۳ سال یا ۱۰۰,۰۰۰ کیلومتر (هر کدام زودتر فرا برسد) هستند.

1-2-e1720611859267

 

نظرات بینندگان