بررسی مهم ترین نکات در مورد خرید باتری یو پی اس

کد خبر : ۳۵۱۹۵۲
بررسی مهم ترین نکات در مورد خرید باتری یو پی اس

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید باتری یو پی اس باید آن را مد نظر قرار دهید، این می‌باشد که تمامی پارامترهای مورد نیاز خود را باید به شخص فروشنده اطلاع دهید تا ایشان یک دستگاه کاملاً مناسب با نیازهای شما را برایتان در نظر بگیرد.

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید باتری یو پی اس باید آن را مد نظر قرار دهید، این می‌باشد که تمامی پارامترهای مورد نیاز خود را باید به شخص فروشنده اطلاع دهید تا ایشان یک دستگاه کاملاً مناسب با نیازهای شما را برایتان در نظر بگیرد. نکته مهمی که در رابطه با خرید باتری UPS وجود دارد، این است که دستگاه نام برده شده از انواع مختلفی بهره می‌برد و همچنین توسط شرکت‌های متفاوتی تولید می‌شود. در نتیجه انتخاب یک دستگاه کار چندان ساده‌ای نمی‌باشد. چرا که باید پیش از اقدام به خرید موارد مهمی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به آنها به خرید بپردازید.

خرید انواع باتری های یو پی اس.

مهمترین نکات در رابطه با خرید باتری یو پی اس

یکی از مهمترین نکاتی که باید برای خرید باتری یو پی اس آن را مد نظر قرار دهید، این است که حتماً توان مصرفی باتری را در نظر بگیرید. چرا که اگر توان مصرفی باتری، کمتر یا بیشتر از حد مورد نظر شما باشد، هم برای باتری و هم برای دستگاه‌ متصل به آن مشکلات زیادی به وجود می‌آید.

بررسی جریان شارژر برای خرید انواع باتری های یو پی اس

پیش از اینکه شما اقدام به خرید باتری یو پی اس کنید، حتماً باید جریان شارژر آن را مورد بررسی قرار دهید. چرا که اگر جریان شارژر دستگاه کمتر از حد مورد نیاز شما باشد، ممکن است در هنگام استفاده از آن ناگهان شارژ باتری تمام شود و مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورد. به طور کلی شارژر باتری‌های یو پی اس که در ایران موجود هستند، دارای جریان‌هایی از جمله ۷، ۹، ۱۲، ۱۸، ۲۸، ۴۰ و ۱۰۰ آمپر می‌باشد. در حالت کلی پیش از اینکه بخواهید یک باتری یو پی اس را خریداری کنید، بهتر است که ظرفیت انرژی دستگاه‌هایی که قصد دارید به باتری، متصل کنید را محاسبه نمایید و سپس با توجه به آنها جریان و ظرفیت باتری یو پی اس را انتخاب کنید.

در نظر گرفتن ظرفیت پشتیبان باتری

یکی دیگر از نکات مهمی که در هنگام خرید باتری یو پی اس باید آن را مد نظر قرار دهید، ظرفیت پشتیبان این باتری می‌باشد. در حالت کلی اکثر باتری‌های یو پی اس از یک ظرفیت پشتیبان بهره می‌برند. ظرفیت پشتیبان در هنگام قطع برق برای مدت زمان طولانی به کمک باتری می‌آید و از تمام شدن انرژی جلوگیری می‌کند. اگر شما در منطقه‌ای هستید که ممکن است برق برای مدت زمان طولانی قطع شود، بهتر است تا باتری را انتخاب کنید که از ظرفیت پشتیبان بسیار بیشتری بهره ببرد.

بررسی مهم ترین نکات در مورد خرید باتری یو پی اس - تصویر 2

باتری یو پی اس.

خرید باتری UPS

بهترین راه برای خرید باتری یو پی اس استفاده از وب سایت دیجی یو پی اس می‌باشد. این وب سایت بهترین مرجع خرید و فروش باتری یو پی اس می‌باشد. نکته‌ای که وجود دارد این است که اگر شما قصد اطلاع از قیمت باتری یو پی اس را دارید پیشنهاد می‌کنیم که حتماً به این وب سایت مراجعه نمایید و از تیم پشتیبانی آنها کمک بگیرید.

 

نظرات بینندگان