چگونه تیک آبی تلگرام بگیریم؟

کد خبر : ۳۵۲۰۷۲
چگونه تیک آبی تلگرام بگیریم؟

یکی از راه‌های برجسته شدن و افزایش دامنه فعالیت در تلگرام و حتی کسب درآمد در این بستر، استفاده از تیک آبی است.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، تیک آبی تلگرام بعد از اینستاگرام بسیار متداول شد، زیرا افراد برجسته و نامدار در سراسر جهان با دریافت تیک آبی، خود را از کاربران عادی اینستاگرام مجزا می‌کنند. این مورد به تلگرام نیز سرایت کرده و فرد با خرید تلگرام پرمیوم و گذاشتن تیک آبی کنار عکس خود تلاش می‌کند که از کاربران عادی این بستر مجزا شود و دامنه فعالیت خود را گسترش دهد.

در حال حاضر تلگرام بستری را فراهم کرده که افراد بتوانند از انواع تیک‌ها یا استیکرها در کنار عکس‌های خود استفاده کنند. البته این امکان تنها با خرید تلگرام پرمیوم فراهم است و بدون آن نمی‌توان تیک آبی دریافت کرد. با خرید تلگرام پرمیوم امکان قرار دادن هر نوع عکس، استیکر، اموجی و امثال آن در کنار تصویر پروفایل تلگرام وجود دارد.

افراد علاقه‌مند به تیک آبی تلگرام یا هر نوع تیک دیگری با استفاده از انواع ایموجی و اشکال، با یک مرتبه پرداخت هزینه و خرید تلگرام پرمیوم می‌توانند هر یک از این موارد را در کنار تصویر خود داشته باشند.

چگونگی خرید تلگرام پرمیوم

افراد با توجه به سیستم عامل گوشی خود باید روش مخصوصی برای خرید تلگرام پرمیوم در پیش گیرند. دارندگان سیستم آی اُ اس با مراجعه به گوگل پلی استور و نصب تلگرام، امکان خرید تلگرام پرمیوم به صورت درون برنامه‌ای دارند، اما برای دارندگان اندروید، به جز روش درون برنامه‌ای، امکان خرید پرمیوم از فروشگاه خود شرکت تلگرام هم وجود دارد.

در صورت خرید تلگرام پرمیوم از فروشگاه مخصوص و نصب آن، خرید اشتراک باید از طریق یک ربات مخصوص انجام شود، اما دارندگان گوشی با سیستم عامل آی اُ اس باید برنامه تلگرام را از اپ استور دریافت کنند و سپس با پرداخت درون برنامه‌ای، خرید تلگرام پرمیوم و شارژ آن را انجام دهند.

آشنایی با سرویس تلگرام پرمیوم

سرویس اشتراکی تلگرام پرمیوم از سال 2022 راه‌اندازی شد و از آن زمان تاکنون در اختیار 900 میلیون کاربر فعال پیام‌رسان تلگرام قرار دارد. این سرویس اشتراکی برخلاف تلگرام، با پرداخت هزینه به صورت دلاری فعال می‌شود.

افراد با داشتن تلگرام پرمیوم به مواردی دسترسی دارند که برای دارندگان پلتفرم تلگرام معمولی در دسترس نیست. از جمله این موارد می‌توان به آپلود فایل‌های بزرگ‌تر، سرعت دانلود بالاتر، عدم نمایش تبلیغات، کاهش محدودیت در دنبال کردن کانال‌ها، عکس پروفایل متحرک، امکان تبدیل صدای ویدئو و ویس به متن و مدیریت چت اشاره کرد.

برای استفاده از این امکان تلگرام، کافی است وارد پیام‌رسان مذکور شده و روی منو که به شکل سه خط در سمت چپ بالای صفحه قرار دارد، کلیک کرد. پس از کلیک روی این گزینه باید روی صفحه تنظیمات ضربه زد و سپس آن را به پایین اسکرول کنند تا گزینه تلگرام پرمیوم دیده شود. با کلیک روی گزینه تلگرام پرمیوم، مورد ساب اسکرایب ظاهر خواهد شد. پس از آن نوبت به انتخاب روش پرداخت می‌رسد که کاربران به منظور حمایت از این گزینه باید هزینه مشخص شده را پرداخت کنند.

گزینه پرداخت، متنوع بوده و افراد هر یک از موارد مدنظر خود را می‌توانند انتخاب کنند. قیمت اشتراک تلگرام پرمیوم با توجه به موقعیت مکانی فرد، حدود پنج دلار در ماه است؛ البته امکان خرید اشتراک این گزینه به صورت یکساله با پرداخت هزینه بیشتر و با برخورداری از تخفیف ویژه تلگرام وجود دارد. فرآیند پرداخت با توجه به نوع موبایل از طریق اپ استور یا پلی استور انجام می‌شود.

 

 

نظرات بینندگان