قابلیت های جدید آپدیت Wear OS

کد خبر : ۴۳۵۴۹
قابلیت های جدید آپدیت Wear OS

در سومین نسخه از Wear OS که با نام Wear OS 2.1 شناخته می‌شود رابط کاربری ساعت‌های هوشمند تغییر پیدا کرده، سیستم سلامتی و تناسب اندام بهبودهایی داشته و یکپارچه سازی برنامه هم بهتر شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، البته Wear OS 2.1 برای همه دیوایس‌ها منتشر نشده و تنها ساعت‌های هوشمندی که بعد از Android Wear 2.0 (حالا Wear OS نام دارد) در فوریه ۲۰۱۷ انتشار یافتند، قابل ارتقا به این نسخه هستند. بزرگترین تغییری که در Wear OS 2.1 اعمال شده، دسترسی سریع‌تر به بعضی بخش‌ها با کشیدن انگشت‌تان (سوایپ) است.

به گزارش Gizmodo، سوایپ به سمت چپ گوگل فیت را می‌آورد که اخیرا می‌تواند آمارهای Move Minutes و Heart Points را به نمایش بگذارد، سوایپ به سمت راست دستیار هوشمند گوگل را فعال خواهد کرد که حالا باهوش تر شده و شلوغی ترافیک و تاخیرها پروازها را هم می‌گوید، سوایپ به بالا نوتیفیکیشن‌ها را نشان می‌دهد و سوایپ پایین نیز اجازه دسترسی به بعضی میان‌برها را به کاربر خواهد داد.

اگر یک ساعت هوشمند دارید و می‌خواهید بدانید این آپدیت شامل حال دیوایس‌تان می‌گردد، کافیست به Settings بروید، روی About کلیک کرده و سپس System updates را بزنید. بد نیست بدانید اخیرا کوالکوم چیپست جدیدی برای ساعت‌های هوشمند معرفی کرده که عملکرد Wear OS را بهبود می‌بخشد. اگرچه هنوز هیچ دیوایسی با این چیپست در بازار نیست و برای نسل بعدی ساعت‌ های هوشمند Wear OS باید چند ماهی صبر کنیم.

نظرات بینندگان