اینستاگرام درآمدزایی اینفلوئنسرها از طریق افیلیت مارکتینگ را ممکن می‌کند | رسانه خبری اینتیتر

کد خبر : ۹۱۶۷۸
اینستاگرام درآمدزایی اینفلوئنسرها از طریق افیلیت مارکتینگ را ممکن می‌کند | رسانه خبری اینتیتر

اینستاگرام در ماه‌های گذشته به چندین ویژگی جدید مجهز شده، با این حال سازنده این شبکه اجتماعی همچنان روی قابلیت‌های جدید کار می‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، یکی از توسعه‌دهندگان اندروید به نام «الساندرو پالوزی» چندین اسکرین‌شات از این شبکه اجتماعی منتشر کرده که برخی از ویژگی‌هایی که در آینده به آن اضافه می‌شوند را به نمایش می‌گذارند. یکی از این اسکرین‌شات‌ها به یک برنامه افیلیت مارکتینگ اشاره دارد که از طریق آن، اینفلوئنسرها می‌توانند از محتوای تولیدی یعنی پست‌ها و استوری‌ها درآمدزایی کنند.

تنظیمات این برنامه در بخش «Creator» این اپ به نمایش گذاشته می‌شود و کاربران می‌توانند با چندین مرحله ساده در آن ثبت نام کنند. با این وجود شاید از همان ابتدا تمام کاربران به آن دسترسی پیدا نکنند.

اینستاگرام علاوه بر این برنامه، روی تنظیمات کنترل محتوای جدیدی هم کار می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد کلیدواژه‌های خاصی را در پیام‌های دایرکت مسدود کنند. این تنظیمات در بخش حریم خصوصی قابل دسترس خواهد بود و کاربران می‌توانند کلیدواژه‌های موردنظرشان را به آن اضافه کنند.

با افزودن این کلمات، اینستاگرام بطور خودکار تمام پیام‌های دایرکت حاوی آن‌ها را مسدود می‌کند. در تنظیمات این ویژگی کاربران می‌توانند آن را برای تمام افراد یا برخی حساب‌ها فعال کنند.

پالوزی همچنین به یک گزینه جدید برای ویرایش پست اشاره کرده که «Brightness.AI» نام دارد. در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره این ویژگی منتشر نشده، اما با توجه به نام آن می‌توان حدس زد که با کمک هوش مصنوعی، بطور خودکار روشنایی پست‌ها را تنظیم می‌کند.

در پایان باید به این موضوع اشاره کنیم که تمام این ویژگی‌ها مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارند و نمی‌دانیم دقیقا در چه تاریخی در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. در کنار این قابلیت‌ها، احتمالا باید منتظر افزودن چت روم صوتی و همچنین رمزگذاری سرتاسری برای پیام‌ها در این شبکه اجتماعی هم باشیم.

نظرات بینندگان