جنجال مشاور جلیلی با فاحشه خواندن زنان بدون روسری

کد خبر : ۳۵۰۴۷۱
جنجال مشاور جلیلی با فاحشه خواندن زنان بدون روسری

بعد از صحبت‌های خانم گودرزی، این بار توئیت ثابتی درباره پوشش زنان کشورمان جنجالی شد به طوری که زنان بدون روسری را فاحشه خواند.

به گزارش اینتیتر به نقل از عصر ایران، این توئیت امیر حسین ثابتی، نماینده مجلس و مشاور سعید جلیلی است که زنان بدون روسری را بدتر از فاحشه ها می‌داند و نگاه واقعی جریان پایداری را درباره پوشش زنان بیان می‌کند. او همچنین آن‌ها را متهم کرده که پول می‌گیرند تا روسری بردارند و جامعه را به لجن بکشند.

البته نماینده جلیلی - مریم اشرفی گودرزی - گفته است زنان و دختران نگران نباشند، زیرا آن‌ها را به خاطر موضوع حجاب شلاق نخواهیم زد و فقط تنبیهات ملایمی (!) مانند بردن به یک جای خاص برای اخذ تعهد، جریمه نقدی و زندان خواهیم داشت.

پزشکیان چند روز پیش با تاریک خواندن طرح نور مخالفت خود را با گشت ارشاد برای چندمین بار به طور علنی بیان کرد و گفت: این برخورد‌ها با زنان و دختران گناهی بزرگ است که هیچ مبنای دینی ندارد و باید جمع شود و من تضمین می‌دهم تمام قد مقابل این موضوع بایستم.

او قبل‌تر و به ویژه در ماجرای مرگ مهسا امینی هم در مجلس و صدا و سیما از وجود گشت ارشاد و نحوه رفتار با زنان و دختران ایرانی به خاطر نوع پوشش انتقاد کرده و مورد هجمه اصولگرایان قرار گرفته بود.

940329_773

نظرات بینندگان