سه کارت های بازی همستر امروز دوشنبه ۱۱ تیر | جایزه ۵ میلیونی با این دیلی کومبو

کد خبر : ۳۵۰۴۶۹
سه کارت های بازی همستر امروز دوشنبه ۱۱ تیر | جایزه ۵ میلیونی با این دیلی کومبو

Daily Combo از پرسودترین قسمتهای بازی همستر است. جهت دریافت کومبو روازنه، باید ۳ کارت همستر را از بخش Mine انتخاب کنید. در این بخش، چهار قسمت زیر وجود دارند که باید کارت‌ها را از میان آن‌ها بیابید: Markets / PR&Team / Legal / Specials.

به گزارش اینتیتر، دیلی کومبو (Daily Combo) یا کارت های بازی روزانه همستر، قسمتی در بازی تلگرامی همستر کامبت است که به کاربرانی که شه  کارت آن روز را پیدا کنند، پنج میلیون سکه می‌دهد. این کارت‌ها موقتی هستند و فقط برای ۲۴ ساعت فعال می‌مانند و برای روز بعد تغییر خواهند کرد. هر کارت کمبو، شامل سه کارت عادی است که با فعال کردن آن، سود ساعتی شما به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

همستر کامبت با یک ابتکار جالب این بازی سرگرمی - مالی تلگرامی را با ارائه کارت های روازنه کومبو برای دریافت 5 میلیون سکه همراه ساخته است.

کارت های بازی همستر کامبت چیست؟

کارت های همستر یا دیلی کمبو چیست؟
کمبوی روزانه (Daily Combo) یکی از پرسودترین بخش‌های بازی همستر کمبت است. برای دریافت جوایز کمبو، شما باید ۳ عدد از کارت های همستر را از بخش Mine انتخاب کنید. در این بخش، چهار قسمت زیر وجود دارند که باید کارت‌ها را از میان آن‌ها بیابید:

Markets
PR&Team
Legal
Specials
روند یافتن کارت های امروز همستر بسیار جذاب است؛ چراکه همه کاربران به یکدیگر کمک می‌کنند تا زودتر آن‌ها را بشناسند و جایزه کمبوهای روزانه را دریافت کنند.

 

با پیدا کردن سه کارت کامبو می‌توانید یک مرحله سطح خود را بالا ببرید و همزمان ۵.۰۰۰.۰۰۰ سکه (توکن) جایزه بگیرید.

photo_2024-07-01_15-59-33

نظرات بینندگان