مسعود پزشکیان پا به توپ می‌شود؛ رییس جمهور ایران برابر استقلالی‌ها! + عکس

کد خبر : ۳۵۱۳۴۳
مسعود پزشکیان پا به توپ می‌شود؛ رییس جمهور ایران برابر استقلالی‌ها! + عکس

مسعود پزشکیان اکنون رییس جمهور ایران است.

به گزارش اینتیتر به نقل از طرفداری، مسعود پزشکیان اکنون رییس جمهور ایران است.

مسعود پزشکیان صبح امروز با اعلام ستاد انتخاباتی کشور به طور رسمی رییس جمهور ایران شد و با اختلاف آرای زیاد نسبت به سعید جلیلی در راس کار قرار گرفت. دکتر مسعود پزشکیان با ورزش و به خصوص فوتبال ناآشنا نیست. رییس جمهور ایران تصاویر زیادی با لباس ورزشی و در حین بازی فوتبال دارد. جام پیشکسوتان جایی است که بارها رییس جمهور ایران در آن حضور داشته و برای تیم منتخب مجلس بازی کرده است. اتفاقا طبق شنیده‌ها دکتر خیلی هم خوب فوتبال بازی می‌کند و علاقه زیادی به این ورزش دارد. تصویری از مصاف دکتر مسعود پزشکیان با تیم پیشکسوتان استقلال وجود دارد که به سال 1389 برمی‌گردد.

مسعود پزشکیان چند وقت پیش در مصاحبه‌ای با روزنامه گل از برخی اهداف خود در ورزش ایران پرده بداشت و گفت:

اولاً که من خودم یک پا فوتبالیستم و از جوانی تا امروز ورزش کردن را رها نکرده‌ام. اما جدای از آن ورزش را جدای از امر توسعه در کشور نمی‌دانم و اساساً اعتقاد دارم که جامعه‌ی سالم و ورزشکار از ملزومات توسعه‌ی پایدار است.

سپردن امر ورزش به خانواده‌ی بزرگ ورزش و ورزشکاران مانند واگذاری امر جامعه و اقتصاد به دست اهل آن است. استفاده از کارشناسان با صلاحیت که ممکن است به دلایل واهی از میدان کنار کشیده باشند. گوش کردن به راه‌حل‌های پهلوانان نامدار ایران که مایه‌ی اعتبار و احترام کشور هستند و دفاع از قهرمانانی که به دلیل دفاع از مردم خود دچار محدودیت‌ها و محرومیت‌هایی شده‌اند.

 

نظرات بینندگان