سومین خرید تابستانی استقلال از اصفهان رونمایی می شود!

کد خبر : ۳۵۱۵۲۴
سومین خرید تابستانی استقلال از اصفهان رونمایی می شود!

در صورت انتقال او به استقلال، سومین خرید تابستانی آبی‌ها هم از تیم‌های اصفهانی خواهد بود و دومین بازیکن از ذوب‌آهن راهی استقلال می‌شود. جالب آنکه گفته می‌شود در صورت نهایی‌شدن قرارداد این بازیکن، از میان مرادمند و یا سلیمی، یک بازیکن از استقلال جدا خواهد شد!

به گزارش اینتیتر به نقل از فوتبال ۳۶۰، فوتبال 360، استقلال در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه تاکنون موفق به جذب محمدحسین اسلامی و میلاد زکی‌پور شده و همچنین قرارداد آرمین سهرابیان و ابوالفضل جلالی هم تمدید شده است؛ آن‌هم در حالی‌که گفته می‌شود جلالی به دلیل اعزام به خدمت سربازی باید از اول مردادماه آماده حضور در تیمی نظامی مانند ملوان بندرانزلی شود. در ادامه فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی استقلال در روزهای گذشته نام چند بازیکن به میان آمده است؛ از فرشید باقری و مهدی تیکدری‌نژاد تا علی آزادمنش.

نکونام برای تقویت خط هافبک تیمش به دنبال جذب باقری و آزادمنش است؛ البته که آزادمنش توانایی بازی در پست دفاع راست را هم دارد. ضمن آنکه نکونام با هدف تقویت سمت راست خط دفاعی تیمش به دنبال جذب مهدی تیکدری‌نژاد است. در کنار این 3 بازیکن، حالا نام چهره‌ای جدید در فهرست بازیکنان مدنظر جواد نکونام به چشم می‌آید و گزینه تازه مطرح‌شده برای حضور در فهرست استقلال هم کسی نیست جز فریبرز گرامی؛ مدافع 31 ساله ذوب‌آهن اصفهان.

پافشاری سرمربی استقلال به تقویت بهترین خط دفاع لیگ!

آبی‌ها فصل گذشته موفق شدند صاحب عنوان برترین خط دفاعی فصل شوند و این رکورد مهم در حالی نصیب استقلالی‌ها شد که در کنار درخشش حسین حسینی، مدافعان این تیم از جمله رافائل سیلوا، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی و محمدحسین مرادمند نقش پررنگی در ثبت این رکورد داشتند. ضمن آنکه در مقطعی از فصل، حتی بازیکنانی مانند صالح حردانی و امید حامدی‌فر هم در خط دفاعی استقلال به میدان رفتند! با این وجود، نکونام به دنبال تقویت خط دفاعی تیمش است و دست روی فریبرز گرامی گذاشته و اصرار به جذب این مدافع باتجربه دارد.

گرامی، چهره موردنظر نکونام

گرامی فصل گذشته عضوی از تیم هوادار بود که بعد از 2 فصل حضور در این تیم، در بازار نقل‌وانتقالات زمستانه راهی ذوب‌آهن اصفهان شد. بازخوانی کارنامه فریبرز گرامی در فصل گذشته نشان می‌دهد که او در تیم هوادار سابقه ثبت یک پاس گل دارد و در دوران حضورش در ذوب‌آهن هم موفق به‌ثبت 2 گل شد که یکی از گل‌های او کاندیدای کسب عنوان برترین گل فصل است! این مدافع 31 ساله که تجربه بازی در تیم‌های سایپا تهران، پارس جنوبی جم، شهرخودرو مشهد و نساجی مازندران را هم در کارنامه‌اش دارد، فعلاً پاسخی به پیشنهاد استقلالی‌ها نداده است.

فریبرز گرامی با توجه به نامشخص‌بودن وضعیت نیمکت ذوب‌آهن، چشم‌انتظار تعیین‌تکلیف شرایط کاری محمد ربیعی بود که حالا با توجه به ابقای ربیعی، باید دید تصمیم نهایی این مدافع باتجربه چه خواهد بود و آیا او تصمیم به ادامه همکاری با ربیعی می‌گیرد یا به پیشنهاد استقلال پاسخ مثبت خواهد داد. در صورت انتقال گرامی به استقلال، سومین خرید تابستانی آبی‌ها هم از تیم‌های اصفهانی خواهد بود و دومین بازیکن از ذوب‌آهن راهی استقلال می‌شود. جالب آنکه گفته می‌شود در صورت نهایی‌شدن قرارداد گرامی، از میان مرادمند و یا سلیمی، یک بازیکن از استقلال جدا خواهد شد!

نظرات بینندگان